Hlavní obsah stránky

Kenwood KFC-S6966

  • reproduktor do auta Kenwood KFC-S6966
reproduktor do auta Kenwood KFC-S6966

Společnost Kenwood představuje špičku v oboru spotřební elektroniky, do jejíhož sortimentu patří také kvalitní elektronika do auta pro běžné i náročné uživatele. Auto reproduktory této společnosti představují skvělou volbu jak po stránce zvukové, tak po stránce funkční i estetické.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKenwood Electronics

Popis

Společnost Kenwood představuje špičku v oboru spotřební elektroniky, do jejíhož sortimentu patří také kvalitní elektronika do auta pro běžné i náročné uživatele. Auto reproduktory této společnosti představují skvělou volbu jak po stránce zvukové, tak po stránce funkční i estetické. Koaxiální 3pásmové reproduktory se jmenovitým výkonem 45 W a maximálním výkonem 400 W. Citlivost je 91 dB/W/m s impedancí 4 Ω a frekvenčním rozsahem 35 - 20 000 Hz. Průměr reproduktoru je 222 x 164 mm a montážní hloubka 76,8 mm. Reproduktory disponují ochrannou mřížkou a košem z oceli.

Parametry

Reproduktorový systémtřípásmový
Maximální zatíženost400 W
Montážní hloubka77 mm
Typ reproduktorůkoaxiální
Citlivost92 dB
Produktové čísloKFC-S6966

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Reproduktory do auta Kenwood Electronics

Všechny reproduktory do auta Kenwood Electronics