Hlavní obsah stránky
Jak na triatlon - Petr Vabroušek

Nahlásit
Nahlásit chybu

Čeština, počet stran 272, rok vydání 2017, pevná / vázanáPetr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 180 dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, šestnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 80krát se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval na nejznámější ironman na Havaji, ve více než 30 případech vyhrál a za svůj život porazil nejméně jednou nejlepší triatlonisty světa… Kdo jiný by měl začínající triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě Petr Vabroušek? .

Popis

Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 180 dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, šestnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 80krát se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako