Hlavní obsah stránky

Gustáv Husák - Michal Macháček (2018) [E-kniha]

  • kniha Gustáv Husák - Michal Macháček (2018) [E-kniha]
kniha Gustáv Husák - Michal Macháček (2018) [E-kniha]

Jméno Gustáva Husáka (1913–1991) je nejsilněji spojeno s obdobím normalizace sedmdesátých a osmdesátých let, kdy přicházela na svět generace „Husákových dětí“. Nová Husákova biografie z pera historika Michala Macháčka sleduje dlouhou kariéru posledního prezidenta komunistického Československa od samých počátků, zaměřuje se na Husákův původ a rodinné zázemí, mládí, studia a vstup do Komunistické strany Slovenska, jeho působení za války a za Slovenského národního povstání, v poválečné politice, jeho odsouzení v procesu se slovenskými „buržoazními nacionalisty“, úspěšně završené úsilí o rehabilitaci a postupný návrat na mocenské výsluní.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVyšehrad

Popis

Jméno Gustáva Husáka (1913–1991) je nejsilněji spojeno s obdobím normalizace sedmdesátých a osmdesátých let, kdy přicházela na svět generace „Husákových dětí“. Nová Husákova biografie z pera historika Michala Macháčka sleduje dlouhou kariéru posledního prezidenta komunistického Československa od samých počátků, zaměřuje se na Husákův původ a rodinné zázemí, mládí, studia a vstup do Komunistické strany Slovenska, jeho působení za války a za Slovenského

Parametry

Literární žánrbiografie
Počet stran632
Formát Mobiano
Formát PDFano
Jazykčeština
Rok vydání2018
Formát ePUBano
DRM zabezpečeníne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Elektronické knihy Vyšehrad