Hlavní obsah stránky

Guild Wars: Eye of the North PC

  • Guild Wars: Eye of the North PC
Guild Wars: Eye of the North PC

Nové zboží, anglický obal a manuál, pro hraní je potřeba vlastnit Guild Wars, nebo Guild Wars: Factions nebo Guild Wars Nightfall Geniální onlinovka Guild Wars se dočkala již třetího datadisku v podobě Guild Wars: Eye of the North. Datadisk Eye of the North vás přenese do země Tyria a plynule vás připraví na následující Guild Wars 2, kam bude možné přetáhnout postavy včetně jejich vlastností.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNcsoft

Popis

Nové zboží, anglický obal a manuál, pro hraní je potřeba vlastnit Guild Wars, nebo Guild Wars: Factions nebo Guild Wars Nightfall Geniální onlinovka Guild Wars se dočkala již třetího datadisku v podobě Guild Wars: Eye of the North. Datadisk Eye of the North vás přenese do země Tyria a plynule vás připraví na následující Guild Wars 2, kam bude možné přetáhnout postavy včetně jejich vlastností. Datadisk nabídne 10 nových hrdinů, 40 nových sestav brnění,

Parametry

ŽánrRPG
Produktové číslo19083

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky