Hlavní obsah stránky

ETA Vital Air II 2302 90000 černá

Sušička potravin ETA Vital Air II 2302 90000 černá

Sušička potravin ETA Vital Air II otevírá dveře do světa výroby poctivých domácích pochoutek. Poradí si se sušením veškerého ovoce, zeleniny i hub, a dokonce i masa nebo ryb.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuETA

Popis

Sušička potravin ETA Vital Air II otevírá dveře do světa výroby poctivých domácích pochoutek. Poradí si se sušením veškerého ovoce, zeleniny i hub, a dokonce i masa nebo ryb. Šetrně nasuší i bylinky a domácí koření. Tato praktická pomocnice však přijde vhod také při kynutí těsta, výrobě domácích těstovin, domácího jogurtu nebo při rozpékání pečiva. Nadchne i fanoušky raw stravy, kterým připraví chutné a živinami nabité raw tyčinky, wrapy a zdravé krekry.

Parametry

Příkon650 W
Časovačano
Počet plat10
Nastavitelnost teplotyano
Hlučnost53 dB
Automatické vypnutíne

Články k tématu

TechnologieTipy na nejlepší dárky pro babičku

Jestli někoho z rodiny chceme dárkem opravdu potěšit, pak je to babička. Osoba, která nás v dětství často hlídala, rozmazlovala a vždycky stála na naší straně. Nenapadá vás, čím babičku obdarovat?…

Domácnost a zahradaNejlepší sušičky ovoce: Jak vybrat tu pravou?

Efektivním způsobem, jak se vyhnout útoku na špajz a nezdravému mlsání, je zásoba sušeného ovoce a zeleniny. Pokud navíc máte možnost sklízet čerstvé plody z vlastní zahrádky, neváhejte a pusťte se…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné