Hlavní obsah stránky

ETA Master 2 5229 90000 černý

Robotický vysavač ETA Master 2 5229 90000 v černé barvě je vybaven inteligentními funkcemi, které zajišťují efektivní a důkladný úklid. Vysavač disponuje vysokým výkonem a dlouhou dobou provozu až 230 minut, což je zajištěno díky kvalitnímu Li-Ion akumulátoru s kapacitou 5 200 mAh.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuETA

Popis

Robotický vysavač ETA Master 2 5229 90000 v černé barvě je vybaven inteligentními funkcemi, které zajišťují efektivní a důkladný úklid. Vysavač disponuje vysokým výkonem a dlouhou dobou provozu až 230 minut, což je zajištěno díky kvalitnímu Li-Ion akumulátoru s kapacitou 5 200 mAh. Doba nabíjení vysavače je 6 hodin. Vysavač je vybaven dvěma filtry, včetně kvalitního HEPA filtru, který zabraňuje úniku nejmenších částeček do ovzduší. Filtry jsou omyvatelné, což usnadňuje jejich údržbu. Objem nádoby pro sběr nečistot je 600 ml.

Parametry

Hlučnost68 dB
Dálkové ovládáníano
UV-C lampaano
Hmotnost vysavače3,3 kg
Turbo kartáčne
Nabíjecí staniceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Robotické vysavače ETA

Všechny robotické vysavače ETA