Hlavní obsah stránky

Concept Perfect Clean VR2020

Robotický vysavač Concept VR2020 je vybaven pokročilou navigační technologií GyroTec 2.0, díky které se výborně orientuje v prostoru a perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,5 cm.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuConcept

Popis

Robotický vysavač Concept VR2020 je vybaven pokročilou navigační technologií GyroTec 2.0, díky které se výborně orientuje v prostoru a perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,5 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Součástí základní výbavy robota je magnetický pásek, který slouží jako virtuální zeď a lehce s ním vyznačíte prostory, kde nechcete, aby vysavač uklízel.

Parametry

Příkon25 W
Hmotnost vysavače2,77 kg
Časovačano
Hlučnost65 dB
Dálkové ovládáníano
Turbo kartáčano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Robotické vysavače Concept

Všechny robotické vysavače Concept