Hlavní obsah stránky

Concept Perfect Clean Laser VR3125

  • Robotický vysavač Concept Perfect Clean Laser VR3125
  • Robotický vysavač Concept Perfect Clean Laser VR3125
Robotický vysavač Concept Perfect Clean Laser VR3125

Robotický vysavač Concept Perfect Clean Laser VR3125 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuConcept

Popis

Robotický vysavač Concept Perfect Clean Laser VR3125 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm.

Parametry

Hlučnost70 dB
Dálkové ovládáníano
Doba nabíjení4 hodiny
Hmotnost vysavače3,1 kg
Nabíjecí staniceano
Doba provozu250 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Robotické vysavače Concept

Všechny robotické vysavače Concept