Hlavní obsah stránky

ETA Falco Smart 2515 90000

Robotický vysavač ETA Falco Smart 2515 90000 se postará o úklid vaší domácnosti bez sebemenšího úsilí. Uklízení nemusí být nutně jen velká a úmorná dřina.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuETA

Popis

Robotický vysavač ETA Falco Smart 2515 90000 se postará o úklid vaší domácnosti bez sebemenšího úsilí. Uklízení nemusí být nutně jen velká a úmorná dřina. Vysavač Falco Smart 2515 90000 je velmi tichý úklidový společník, tudíž o něm nebudete ani vědět. Jedná se o robotický vysavač s mopem, tedy nejen vysává, ale i vytírá. Společně s vysavačem obdržíte i zásobník na vodu, který při vytírání udrží mopovací textilii mokrou. Mopování je určeno pro čistou vodu, nedoporučuje se použití saponátu.

Parametry

Hlučnost72 dB
Dálkové ovládáníano
Turbo kartáčano
Hmotnost vysavače3,55 kg
Časovačano
UV-C lampane

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší robotické vysavače pro rok 2023

Robotické vysavače už dávno nepatří k luxusním zbožím pro pár vyvolených. Staly se cenově velmi dostupnými a jejich popularita rychle roste. Na co myslet před nákupem a podle čeho robotický vysavač…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Robotické vysavače ETA

Všechny robotické vysavače ETA