Registrovaný uživatel
3. ledna 2021
Hodnocení: 100%
Čtivé a zajímavé. Pevná obálka se časem nekroutí.
Škoda, že knížka neobsahuje (až na výjimky) barevné obrázky a fotografie
Dobrý počin.

| 5 | 2x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Čtivé a zajímavé. Pevná obálka se časem nekroutí.
Škoda, že knížka neobsahuje (až na výjimky) barevné obrázky a fotografie
Dobrý počin.
Kniha se hezky čte, nepostrádá ani humor. I když některé popisované praktiky jsou pro starší nepřijatelné, nelze je odsoudit. Každý si žijeme svůj život, zpovidame se sami sobě. Já rozhodně neodsuzuji, prostě se to děje. A je dobře být, jak se říká, v obraze. Ano, knihu mohu jen doporučit. Mě nezklamala, jako mě nezklamala žádná kniha tohoto autora.