Přírodní produkt Recenze Energy Gynex

Recenze Energy Gynex

Energy Group Gynex je doplněk stravy, který obsahuje extrakty z bylin a směs přírodních silic. Bylinný regenerační přípravek upravuje především činnost hormonálního systému, uplatňuje se u gynekologických obtíží a dalších poruch souvisejících se žlázami s vnitřní sekrecí.

Registrovaný uživatel11. září 2021

Používám Gynex spoustu let,začalo to zánětem dělohy,který nereagoval na běžné podávané léky to me bylo 35 let a dlouhodobě jsem trpěla opakovaným zánětem a hormonální nerovnováhu a s tím spojenou neplodnosti ,výkyvy nálad ,úzkosti a otoky.Neustále do me ladovali antibiotika a hormony a můj život se změnil v peklo.,pak me známa seznámila s výrobky energy,začala jsem prave s gynexem,vysadila ostatní prášky .Zánět dělohy zmizel po pravidelném užívání do pul roku ,doktor tomu nechtěl věřit ,ještě se mi vysmíval ,ze jsem naivní a věřím nějakým kapkam.Je pravda,ze Gynex neni všemocný ,ale udržuje me ve stavu ,který je snesitelny pro zivot,oddaluje mi menopauzu ,po které jsem již dle lekaru měla byt před pěti lety.Otěhotnět se mi sice nepodařilo ,ale velmi mi zmírňuje prave projevy nastupující před menopauzou.Zkoušela jsem ho několikrát vysazovat,abych zjistila stav s nim a bez nej a pokaždé se mi vrací všechny potíže v plné sile,takže proste věřím ,ze mi pomáhá .Samozrejme,ze neni všemocný ,slale mívám úzkosti spojené s poklesem hormonu a otoky,ale neni to už neustále ,spíše v souvislosti s PMS a podstatně mírnější ,opakovaně záněty už jsou minulosti .Důležité je si najít správně dávkování ,me se osvědčila nižší dávka dlouhodobě a samozrejme dodržují tydeni pauzy,je to velmi individuální .jsem přesvědčena ,ze měsic užívání moc nezmění ,sice se rychle cítíte lépe ,ale pak se vše vrací zpět ,chce to opravdu zařadit užívání do sveho života ,jako jakýkoli jiný lék k dlouhodobému užívání ,nemoc nám také nevznikla přes noc ,to se samozrejme týká pouze chronických potíží a je to pouze můj osobní názor a zkušenost.Omlouvám se za tak dlouhou recenzi,ale to ,ze mi výrobek vyhovuje ,zřejmě někomu kdo sedí u počítače zoufalý a hledá záchranu moc nepomůže Je mi 45 let .

Nic

Registrovaný uživatel6. února 2020

Výborná chuť Používáno před otěhotněním a řekla bych, že díky bylinkam to nastartovalo mé tělo a teď čekáme holčičku :)

Registrovaný uživatel12. února 2018

Pomáhá mi při potížích klimakteria...

Registrovaný uživatel5. června 2017

Gynex jsem si vybrala, protože mám hormonální nerovnováhu, padání vlasů, nespavost, nepravidelná menstruace a poslední dva měsíce se mi přidalo motání hlavy a zvracení při menstruaci, což jsem nikdy v životě neměla. Prošla jsem si kolečko u lékařů, kteří mi tvrdí, že to nemůže být hormony. Takže jsem hledala na internetu, co by mi mohlo pomoc. Gynex používám měsíc, zatím pozitivní výsledek - srovnal se mi menstruační cyklus. Poslední dva měsíce jsem měla menstruaci 20 dní....Vlasy stále padají, ale budu doufat, že když se mi srovnal cyklus, srovná se mi i ostatní, jen to chce čas.

Neshledala jsem žádné negativní účinky.

Určitě doporučuji.

Registrovaný uživatel5. června 2017

Trpěla jsem špiněním a nic mi nepomáhalo.Pak jsem si přečetla na internetu od ostatních žen o gynexu a mohu jen doporučit.Zbavil mě špinění téměř ze dne na den mám pravidelnou menstruaci a spousta energie.Opravdu perfektní a ta cena není tak strašná.Pokud mi to pomůže tak není co řešit.Gynex mi opravdu velice pomohl.

žádné

Výborný a hlaně opravdu pomáhá.

Registrovaný uživatel15. srpna 2017

Má pozitivní účinky, jakmile doberu (dokapu) první lahvičku, budu kupovat znovu :) Velké plus vidím v přírodním složení, lepší než brát hormony.. nečekejte zázraky, přesto doporučuji.

Registrovaný uživatel6. dubna 2019

Lecim s tim stitnou žlázu a již rok bez léku. Za mne super.

Registrovaný uživatel16. srpna 2021

Úžasný produkt. 8 let jsem měla obrovské menstruační křeče, při kterých jsem až zvracela bolestí... z léků pomáhaly jen ty na předpis. Kamarádka poradila Gynex, byla jsem skeptická... První měsíc s Gynexem jsem stihla jen 6 dávek (6 dní) a menstruace byla prakticky bez bolesti. Nechtělo se mi tomu věřit. Mimochodem, hned po první dávce mě začaly jemně bolet vaječníky – tělo na kapky okamžitě reagovalo. Další měsíc jsem tedy Gynex vynechala a křeče zas přišly. Další měsíc jsem teda poctivě kapky brala každý den po celé 3 týdny (během menstruace se neberou) a opět bez bolesti. Nevěřila bych, kdybych nezažila.

Žádný. Dokonce mi i fakt chutnají.

Dokázaly, co léky nedokázaly. Změnilo mi to cyklus a produkt stojí pár korun... Ohromná úleva, doporučuju všem ženám. Klidně i jen preventivně. :-)

Registrovaný uživatel29. května 2017

na doporučení známé, je skladný a docela dobře dobře funguje na menopauzu, hlavně v noci

žádné

Registrovaný uživatel23. září 2021

Gynex kapky jsem si objednala na doporučení kamarádky, protože jsem potřebovala srovnat cyklus, který jsem předtím měla dlouhý běžně přes 50 dní a musela jsem většinou chodit na vyvolávačky... Gynex kapky mi zkrátily cyklus hned při prvním používání na 30 dní a při druhém cyklu už jsem otěhotněla :)

Žádné

Za mě určitě Gynex kapky doporučuji

Registrovaný uživatel15. ledna 2021

Po přečtení recenze od jiných zákazniků sem se rozhodla taky vyskoušet a musim říct, super doporučuji všem zejména v obdobi - plánováno otěhotnět. Po mesici výsledky se dostavili, věřím že pozitivně prospíva telu i duši.

Nenašla.

Jednoznačně super kapky.

Registrovaný uživatel19. ledna 2022

Mám již několikáté balení a nic lepšího mi zatím nepomohlo...mám nemocnou štítnou žlázu,která si se mnou dělá co chce a ještě další onemocneni. Tyhle kapky mi dodávají sílu,energii,fajn náladu,upavilo mi to i bolestivou silnou MS. Už bez nich nechci být a je to přírodní,prostě super.

kolarova28. března 2022

Zabránil vzniku cyst na vaječnících, které jsem do té doby pravidelně měla. Pomohl s menstruační bolestí

Způsobil akné

Byl mi doporučen pro opakované vaječníkové cysty, měla jsem je téměř každý měsíc. Hned první měsíc užívání Gynex zabral, cysty se u mne nevyskytly. Používala jsem jej po dobu pěti měsíců, pocítila jsem i zlepšení menstruační bolesti, ale způsobil mi akné, které po vysazení zmiselo. Každopádně výhody určitě převažovaly nevýhody, takže rozhodně doporučuji.

Registrovaný uživatel17. září 2021

Energy Gynex som si zakúpila na základe doporučenia mojej kamarátky..Je výborný pri menopauze, zlepšuje spánok, zmierňuje potenie, bylinky celkovo vyrovnávajú duševnú rovnováhu. Gynex možeme iba doporučiť!

Registrovaný uživatel6. září 2021

Podpora ženského libida, pomohl odstranit cysty v prsou.

Skvělý produkt, který pravidelně nakupuji.

Registrovaný uživatel6. září 2021

Opravdu funguje. Tento výrobek mi poradila kamarádka na návaly spojené s přechodem a po 3 týdnech opravdu velmi pomohl. Vřele doporučuji

Registrovaný uživatel8. července 2021

Upravil sa mi a spravidelnil menštruačný cyklus a už nemám špinenie... skvelý produkt na prírodnej báze a odporúčam všetkými piatimi

Žiadne

Registrovaný uživatel2. května 2022

Používám třetím měsícem a přestaly mi návaly horka. Menzes se mi snad srovná také. Ze začátku při dávkování (7-0-7) to se mnou docela zamávalo, takže na doporučení výrobce užívám dávkování (2-0-2), a teď jsem přešla na (3-0-3). Po 3 nedělích dodržuji týdenní pauzu.

Registrovaný uživatel28. února 2022

Užívám proti bolesti prsou před menstruací a díky gynexu mi zmizela migréna, kterou jsem měla před nástupem menstruace. Doporučuji

Registrovaný uživatel20. února 2022

Doporučuji na únavu,silnou a bolestivou menstruaci,gym.potize