Hlavní obsah stránky

Destroy All Humans! 2: Reprobed PS5

  • Destroy All Humans! 2: Reprobed PS5
Destroy All Humans! 2: Reprobed PS5

Mimozemský vetřelec Crypto se vrací a je bláznivější než kdy dřív. Užijte si swingující šedesátá léta ve vší chemií podpořené kráse a pomstěte se KGB za to, že vyhodila do povětří vaši mateřskou loď.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTHQ Nordic

Popis

Mimozemský vetřelec Crypto se vrací a je bláznivější než kdy dřív. Užijte si swingující šedesátá léta ve vší chemií podpořené kráse a pomstěte se KGB za to, že vyhodila do povětří vaši mateřskou loď. Budete muset utvářet spojenectví se členy druhu, který jste přišli zotročit.

Ukažte těm hipíkům, kdo je tady šéf, pomocí klasických zbraní a nové technologii, jako je třeba sprška meteoritů. Prozkoumejte Matičku Zemi v 60. letech 20. století a proleťte se ve svém spolehlivém létajícím talíři nad zdejšími fiktivními městy. Braňte mnohem větší, mnohem otevřenější svět před těmi, kdo chtějí zhatit vaši misi. Unášejte lidi z různých zemí a rozemelte je do koktejlů DNA, abyste si mohli vylepšit schopnosti.

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Playstation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kne
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od16 roků
ESRB ratingT

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hry pro PlayStation 5 THQ Nordic