Hlavní obsah stránky

Denon AH-GC25W černá

AH-GC25W jsou bezdrátová sluchátka, která vám umožní poslouchat hudbu z jakéhokoli zdroje, který je vybaven technologií Bluetooth nebo jack audio výstupem pro tradiční použití. Model Denon AH-GC25W, který vychází z více než 50 let zkušeností společnosti Denon s výrobou sluchátek, je vybaven technologií Bluetooth aptX HD a pokročilými měniči poskytujícími realistický zvuk z formátů s vysokým rozlišení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDenon

Popis

AH-GC25W jsou bezdrátová sluchátka, která vám umožní poslouchat hudbu z jakéhokoli zdroje, který je vybaven technologií Bluetooth nebo jack audio výstupem pro tradiční použití. Model Denon AH-GC25W, který vychází z více než 50 let zkušeností společnosti Denon s výrobou sluchátek, je vybaven technologií Bluetooth aptX HD a pokročilými měniči poskytujícími realistický zvuk z formátů s vysokým rozlišení. Dva mikrofony poskytují při vedení telefonních hovorů pozoruhodnou jasnost hlasu.

Parametry

Typ slucháteknáhlavní
Konektor3,5 mm jack
Frekvence od5 Hz
Délka kabelu1,3 m
Impedance32 Ω
Frekvence do40000 Hz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sluchátka Denon