Hlavní obsah stránky

Apple AirPods 2021 MagSafe

Třetí generace bezdrátových sluchátek AirPods vás okouzlí svým univerzálním tvarem s kratší stopkou a prostorovým zvukem, který vás naplno obklopí. Přítomný tlakový spínač se snadno postará o správné ovládání a jejich připojení s dalšími zařízeními je neuvěřitelně rychlé.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Třetí generace bezdrátových sluchátek AirPods vás okouzlí svým univerzálním tvarem s kratší stopkou a prostorovým zvukem, který vás naplno obklopí. Přítomný tlakový spínač se snadno postará o správné ovládání a jejich připojení s dalšími zařízeními je neuvěřitelně rychlé. Navíc vás AirPods nenechají ve štychu až 6 hodin na jedno nabití.

Klíčové vlastnosti
  • výdrž s pouzdrem až 30 hodin
  • tlakový snímač a snímač kontaktu s pokožkou
  • prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy
  • adaptivní ekvalizace
  • sluchátkový čip H1
  • odolnost proti prachu i vodě

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2021

Sluchátka Apple AirPods jsou lehká (jeden AirPod váží pouze 4,28 g) a jejich design hlavy zaujímá správný úhel, který nejen pohodlně sedí v uších, ale směřuje všechny zvuky přímo do zvukovodu. Třetí generace AirPods navíc zkrátila stopku pecek až o 33 %. Integrované mikrofony jsou navíc zakryty speciální akustickou síťkou, která mírní nárazy větru. Sluchátka i nabíjecí pouzdro se také pyšní odolností proti potu a vodě podle specifikace IPX4.

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2021
Trojrozměrný zvuk

Sluchátka AirPods jsou vybavena adaptivní ekvalizací, která vám umožní se plně ponořit do poslechu vaší oblíbené hudby. Tato adaptivní ekvalizace přizpůsobuje zvuk podle toho, jak na vaše uši doléhají náušníky. Podle toho pak tato technologie upravuje frekvenci přehrávaného zvuku, díky čemuž se můžete těšit na věrohodný a stejnoměrný zvukový zážitek, který bude stejný ve všech situacích, a to ať už pojede nacpaným MHD nebo budete v úplném tichu. O prostorový zvuk, který vás obklopí ze všech stran, se postarají zabudované gyroskopy a akcelerometry v AirPods, které sledují pohyb hlavy při poslechu. Kombinace speciálního budiče s vysoce pohyblivou membránou a zesilovače vystaví na odiv každý tón od hlubokých basů po neuvěřitelné výšky.

pecky Apple AirPods v pouzdru
Výdrž poslechu a hovoru

Na jedno nabití vám vydrží Apple AirPods hrát až 6 hodin anebo vám poskytnou až 4 hodiny hovoru. Pro ušetření energie jsou sluchátka opatřena snímačem kontaktu s pokožkou, který zapne pecky pouze v momentě, kdy je máte nasazené. Jakmile je položíte anebo schováte do kapsy, automaticky přeruší přehrávání. Sluchátkům však nechybí jejich nabíjecí pouzdro, které prodlouží dobu poslechu až na 30 hodin a dobu hovoru na 20 hodin. Pouhých 5 minut v nabíjecím pouzdře pak postačí na zhruba hodinu poslechu nebo na hodinu hovoru.

sluchátka Apple AirPods s iPhonem
Ovládání sluchátek

Apple AirPods poskytují snadné připojení a ovládání. Na stopkách se nachází tlakový snímač, který uděluje nadvládu nad přehráváním a přijímáním hovorů. Jedním stisknutím se zapne nebo zastaví přehrávání anebo přijme hovor. Dvojité stisknutí umožní přeskočit méně oblíbenou píseň a trojité stisknutí vás zase vrátí o dva songy nazpět. Sluchátka skvěle fungují s dalšími zařízeními od firmy Apple, jako je iPhone nebo iPad. AirPods stačí přiblížit k zařízení a zmáčknout "Připojit", pomocí Bluetooth 5.0 se ale dokáží spárovat se všemi zařízeními podporujícími tuto technologii. Specialitou je také možnost sdílení zvuku do dvou párů AirPods, kdy stačí přiblížit pecky k zařízení, které přehrává zvukový obsah.

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods v pouzdru
Nabíjení a čip H1

Pouzdro sluchátek má hmotnost 37,91 g a je kompatibilní s MagSafe nabíječkou, nabíječkami s certifikací Qi nebo nabíječkou připojenou konektorem Lightning. Sluchátkům Apple AirPods 2021 nechybí ani čip Apple H1, který se stará o rychlé spárování mezi zařízeními a také o podporu aktivace hlasového asistenta Siri pomocí pokynu "Hey Siri".

V balení
  • AirPods
  • MagSafe nabíjecí pouzdro
  • USB‑C kabel s konektorem Lightning
  • Dokumentace

Parametry

Typ sluchátekpecky
Hmotnost46,5 g
Sportovníano
KonektorLightning
S mikrofonemano
Bezdrátováano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka Apple

Všechny sluchátka Apple