Hlavní obsah stránky

Denon AH-GC30 černá

  • sluchátka Denon AH-GC30 černá
sluchátka Denon AH-GC30 černá

Špičková bezdrátová sluchátka s izolací okolního rušení AH-GC30 Nová bezdrátová sluchátka Denon AH-GC30 přichází s nejnovější technologií pro potlačení okolního hluku a novými FreeEdge měniči díky kterým prožijete nezapomenutelný audio zážitek. Bezdrátová sluchátka jsou navržena pro všechny, kteří vyžadují nejlepší zvuk bez ohledu na to, zda zrovna cestují nebo jsou v práci.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDenon

Popis

Špičková bezdrátová sluchátka s izolací okolního rušení AH-GC30 Nová bezdrátová sluchátka Denon AH-GC30 přichází s nejnovější technologií pro potlačení okolního hluku a novými FreeEdge měniči díky kterým prožijete nezapomenutelný audio zážitek. Bezdrátová sluchátka jsou navržena pro všechny, kteří vyžadují nejlepší zvuk bez ohledu na to, zda zrovna cestují nebo jsou v práci. Nové 40 mm velké měniče FreeEdge integrované ve sluchátkách s aktivním

Parametry

Typ sluchátekheadset
Impedance16 Ω
Frekvence od50000 Hz
Délka kabelu1,3 m
Citlivost98 dB
Frekvence do5 Hz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sluchátka Denon