Hlavní obsah stránky

Apple AirPods Max

Sluchátka Apple AirPods Max představují propojení čistého zvuku s chytrými technologiemi a jednoduchým ovládáním. Jejich konstrukce zajistí komfort při poslechu a vy si užijete vaše oblíbené skladby, audioknihy či podcasty ve vysoké kvalitě.

Vybrat variantu (5)

Apple AirPods Max vesmírně šedá

5 variant pro
Apple AirPods Max

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Sluchátka Apple AirPods Max představují propojení čistého zvuku s chytrými technologiemi a jednoduchým ovládáním. Jejich konstrukce zajistí komfort při poslechu a vy si užijete vaše oblíbené skladby, audioknihy či podcasty ve vysoké kvalitě.

Klíčové vlastnosti
  • výdrž baterie 20 hodin
  • aktivní potlačení hluku
  • prostorový zvuk
  • čip Apple H1
  • jednoduché ovládání

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Max

Nasaďte si sluchátka a zaposlouchejte se do čistého zvuku. AirPods Max přesně sednou na vaši hlavu a obklopí vás prostorovým zvukem. Díky potlačení okolního hluku se maximálně ponoříte do audio světa. Dynamický budič eliminuje zkreslení, zvuk bude vyvážený po všech stránkách. Čip Apple H1 analyzuje veškeré zvuky a pohyby, aby byly všechny audio funkce ideálně optimalizované. Na jedno nabití vydrží až 20 hodin. Jakmile skončíte s poslechem, můžete je uložit do designového pouzdra.

Apple AirPods Max varianty
Přizpůsobí se hlavě

Sluchátka Apple AirPods Max jsou navržena, aby kopírovala individuální tvar hlavy. Díky tomu budou správně akusticky těsnit a vy si své oblíbené skladby užijete ještě víc. Jejich klenba je tvořena prodyšnou tkanou síťovinou a rovnoměrně rozkládá hmotnost sluchátek, čímž snižuje tlak na hlavě. Pomocí teleskopických ramen si snadno nastavíte správnou polohu, která vám bude maximálně vyhovovat.

Apple AirPods Max sluchátka
Kvalitní zvuk

Reprodukce zvuku je v podání AirPods Max vysoce věrná, a když se k tomu přidá aktivní potlačení hluku, které eliminuje veškeré okolní ruchy, je o kvalitní audio zážitek postaráno. Užijte si hluboké basy i čisté výšky v celém jejich frekvenčním spektru. Dynamický budič od Apple minimalizuje možná zvukové zkreslení a podává stejnoměrně kvalitní zvuk. Tlačítkem hlukového filtru se můžete snadno přepnout zpět do režimu, který propustí zvuky z okolí.

Apple AirPods Max potlačení hluku
Potlačení hluku

Tato sluchátka nepropustí žádné okolní zvuky, které by vás při poslechu mohly obtěžovat. Jsou vybavena šesti mikrofony namířenými ven, které zpracovávají okolní zvuky a dvěma mikrofony směřujícími dovnitř, které analyzují, co zrovna slyšíte. Pokud budete chtít vyřizovat hovory, můžete se spolehnout na izolaci hlasu, který bude čistě slyšet i v nepříznivých podmínkách, například ve větru.

Apple AirPods Max náušníky
Výkonné technologie

V každém náušníku je umístěn čip Apple H1, který je tvořen deseti audio jádry. Díky tomu je zvuk dobře optimalizovaný za každé situace, protože dochází k neustálému analyzování okolních podnětů. Zvukem tak budete doslova obklopeni. Adaptivní ekvalizace zajistí, aby se zvuk přizpůsobil přesně podle dolehnutí náušníků. Pomocí gyroskoků a akcelerometrů, které vyhodnocují každý pohyb hlavy, si budete moct užít přesně znějící prostorový zvuk. Jako kdybyste byli v kině.

Apple AirPods Max spárování
Jednoduché ovládání

AirPods Max disponují všemi chytrými funkcemi, na které jste u AirPodů zvyklí. Nastavíte je jedním klepnutím. Přestanou hrát, když je sundáte z hlavy. S iPhonem nebo iPadem se spárují během okamžiku. Automaticky se přepínají mezi jednotlivými zařízeními. Pomocí korunky Digital Crown ovládáte hlasitost, přeskakujete skladby nebo můžete přijmout hovor. Tyto praktické funkce oceníte při jejich každodenním používání.

Úsporná baterie

Jakmile ukončíte poslech, můžete sluchátka uložit do stylového pouzdra Smart Case, které je součástí balení. AirPods Max se automaticky přepnou do úsporného režimu, ve kterém se nebudou zbytečně vybíjet. Jejich baterie zvládne poskytnout energii až na 20 hodin poslechu a to s využitím všech chytrých funkcí. Takže se nemusíte nijak omezovat. Díky konektoru Lightning (v balení) je za pět minut nabijete na 1,5 hodiny poslechu.

Parametry

Typ slucháteknáhlavní
Hmotnost384,8 g
Sportovníne
KonektorLightning
S mikrofonemano
Bezdrátováano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka Apple