Hlavní obsah stránky

Deathloop PS5

  • Deathloop PS5
  • Deathloop PS5
  • Deathloop PS5
  • Deathloop PS5
  • Deathloop PS5
Deathloop PS5

Dva zabijáci v nekonečné smyčce v boji o přežití. Neustálé zabíjení a vstávání z mrtvých.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBethesda

Popis

Dva zabijáci v nekonečné smyčce v boji o přežití. Neustálé zabíjení a vstávání z mrtvých. Příběh se odehrává na ne zrovna klidném ostrově Black Reef. Hrdiny jsou tentokrát nájemní vrazi Juliann a Colt. Zabij nebo budeš zabít Vašim cílem nebude nic jednoduššího než zůstat naživu. A to se vám podaří jen pokud zabijete svého rivala.

Ve hře nebudete mít daný postup. Pohybovat se můžete kamkoliv budete chtít a také plnit úkoly dle vašich představ. Zvolíte snadnější, ale pomalejší postup nebo se vrhnete do těžkých misí?

Obě postavy jsou na ostrově zachyceny do nekonečné smyčky. Julianna se snaží cyklus ochránit, Colt touží smyčku rozbít. Pro Colta je ostrov a jeho smyčka prokletím. Julianna je naopak spokojena v tomto svobodném světě.

Každá situace lze řešit různými způsoby, záleží jen na vás, který zvolíte. Připravte se však čelit následkům vašich předchozích činů. Dokážete rozplést po čertech zamotaný příběh? Jste na tuto hru opravdu připraveni?

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Playstation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánradventury
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od18 roků
ESRB ratingM

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné