Hlavní obsah stránky

Canon EOS 90D

Canon EOS 90D je vybaven zbrusu novým 32,5Mpx APS-C CMOS Dual Pixel Senzorem, 45 zaostřovacími body (všechny křížové) a rozpoznáváním obličejů i při použití optického hledáčku. Senzor je vybaven možností záznamu 4K videa 30p a FullHD 120p bez ořezu a 4K s použitím spolehlivého DualPixel ostření.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Canon EOS 90D je vybaven zbrusu novým 32,5Mpx APS-C CMOS Dual Pixel Senzorem, 45 zaostřovacími body (všechny křížové) a rozpoznáváním obličejů i při použití optického hledáčku. Senzor je vybaven možností záznamu 4K videa 30p a FullHD 120p bez ořezu a 4K s použitím spolehlivého DualPixel ostření. Vysoká výdrž baterie 1300 snímků, sekvenční snímání v plném rozlišení 10 sn./s. Další novinkou je joystick na zadní straně pro pohodlnější ovládání.

Klíčové vlastnosti
  • snímač APS-C s rozlišením 32,5 MPx
  • snímání rychlostí 10 sn./s
  • Wi-Fi a Bluetooth
  • filmy až ve 4K rozlišení

Digitální zrcadlovka Canon EOS 90D

Digitální zrcadlovka Canon EOS 90D nabízí dokonalou rovnováhu mezi vynikající ergonomií, rychlostí, kvalitou obrazu a vysokou přenosností. Špičkový obrazový snímač APS-C CMOS v kombinaci s výkonným procesorem DIGIC 8 se postará o rychlé snímání fotografií v detailním rozlišení 32,5 Mpx a navíc poskytuje až 1,6× větší přiblížení, než je tomu u klasické plnoformátové zrcadlovky. Díky odolnému tělu s ochranou proti stříkající vodě a prachu je Canon 90D ideální volbou pro fotografování v přírodě.

Focení přírody na Canon EOS 90D
Rychlý a přesný

Jedná se o pohotově reagující fotoaparát, který se perfektně hodí především pro zachycení rychlých akcí a všude tam, kde potřebujete být uprostřed dění. I přestože budete fotografovat opravdu rychlou akci a rychle se pohybující cíle, můžete si být jisti, že kvalita snímků bude vždy naprosto špičková.

Detail Canon EOS 90D
Srdce zrcadlovky

Srdcem zrcadlovky je obrazový procesor DIGIC 8, který dokáže z každého pixelu získat ještě mnohem víc. Výsledný obraz disponuje nižším šumem a vynikajícím dynamickým obsahem a vám fotografování poskytne více tvůrčí svobody – a to i za pohybu či slabého osvětlení.

Focení na Canon EOS 90D
Nahrávejte 4K videa

Kromě fotografování zrcadlovka Canon 90D umožňuje nahrávat plynulá videa v 4K UHD rozlišení s rychlostí 30p. U nižšího Full HD rozlišení můžete snímat rychlostí až 120p. O dokonale ostrý obraz se postará systém zaostřování Dual Pixel CMOS AF a nechybí ani možnost připojení externího mikrofonu a sluchátek.

Dotykový otočný displej

Chcete-li si ověřit, co jste nafotili anebo natočili, můžete tak učinit prostřednictvím displeje, kterým je fotoaparát vybavený. Jedná se o 3“ LCD dotykový otočný displej, což se hodí především při pořizování snímků z obtížných úhlů nebo z blízkosti země. Displej lze otočit až o cca 170 °.

Snadné sdílení

Díky vestavěné Wi-Fi konektivitě se přenos a ukládání fotografií i filmů stane rychlou a jednoduchou činností. Model podporuje komunikaci i na krátké vzdálenosti díky technologii Bluetooth, která vám umožní propojit fotoaparát například s vaším chytrým telefonem. Nebo si data uložte na rychlou SDXC kartu.

Parametry

Rozlišení snímače32,5 MPx
Hmotnost701 g
Výklopný displejano
Velikost displeje3"
Natáčení Full HD videaano
Dotykový displejano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Digitální zrcadlovky Canon

Všechny digitální zrcadlovky Canon