Hlavní obsah stránky

Canon EOS 90D

Canon EOS 90D je vybaven zbrusu novým 32,5Mpx APS-C CMOS Dual Pixel Senzorem, 45 zaostřovacími body (všechny křížové) a rozpoznáváním obličejů i při použití optického hledáčku. Senzor je vybaven možností záznamu 4K videa 30p a FullHD 120p bez ořezu a 4K s použitím spolehlivého DualPixel ostření.

Vybrat variantu (2)

Canon EOS 90D 18-135 mm IS USM

2 varianty pro
Canon EOS 90D

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Canon EOS 90D je vybaven zbrusu novým 32,5Mpx APS-C CMOS Dual Pixel Senzorem, 45 zaostřovacími body (všechny křížové) a rozpoznáváním obličejů i při použití optického hledáčku. Senzor je vybaven možností záznamu 4K videa 30p a FullHD 120p bez ořezu a 4K s použitím spolehlivého DualPixel ostření. Vysoká výdrž baterie 1300 snímků, sekvenční snímání v plném rozlišení 10 sn./s. Další novinkou je joystick na zadní straně pro pohodlnější ovládání.

Klíčové vlastnosti
  • snímač APS-C s rozlišením 32,5 MPx
  • snímání rychlostí 10 sn./s
  • Wi-Fi a Bluetooth
  • filmy až ve 4K rozlišení

Digitální zrcadlovka Canon EOS 90D

Digitální zrcadlovka Canon EOS 90D nabízí dokonalou rovnováhu mezi vynikající ergonomií, rychlostí, kvalitou obrazu a vysokou přenosností. Špičkový obrazový snímač APS-C CMOS v kombinaci s výkonným procesorem DIGIC 8 se postará o rychlé snímání fotografií v detailním rozlišení 32,5 Mpx a navíc poskytuje až 1,6× větší přiblížení, než je tomu u klasické plnoformátové zrcadlovky. Díky odolnému tělu s ochranou proti stříkající vodě a prachu je Canon 90D ideální volbou pro fotografování v přírodě.

Focení přírody na Canon EOS 90D
Rychlý a přesný

Jedná se o pohotově reagující fotoaparát, který se perfektně hodí především pro zachycení rychlých akcí a všude tam, kde potřebujete být uprostřed dění. I přestože budete fotografovat opravdu rychlou akci a rychle se pohybující cíle, můžete si být jisti, že kvalita snímků bude vždy naprosto špičková.

Detail Canon EOS 90D
Srdce zrcadlovky

Srdcem zrcadlovky je obrazový procesor DIGIC 8, který dokáže z každého pixelu získat ještě mnohem víc. Výsledný obraz disponuje nižším šumem a vynikajícím dynamickým obsahem a vám fotografování poskytne více tvůrčí svobody – a to i za pohybu či slabého osvětlení.

Focení na Canon EOS 90D
Nahrávejte 4K videa

Kromě fotografování zrcadlovka Canon 90D umožňuje nahrávat plynulá videa v 4K UHD rozlišení s rychlostí 30p. U nižšího Full HD rozlišení můžete snímat rychlostí až 120p. O dokonale ostrý obraz se postará systém zaostřování Dual Pixel CMOS AF a nechybí ani možnost připojení externího mikrofonu a sluchátek.

Dotykový otočný displej

Chcete-li si ověřit, co jste nafotili anebo natočili, můžete tak učinit prostřednictvím displeje, kterým je fotoaparát vybavený. Jedná se o 3“ LCD dotykový otočný displej, což se hodí především při pořizování snímků z obtížných úhlů nebo z blízkosti země. Displej lze otočit až o cca 170 °.

Snadné sdílení

Díky vestavěné Wi-Fi konektivitě se přenos a ukládání fotografií i filmů stane rychlou a jednoduchou činností. Model podporuje komunikaci i na krátké vzdálenosti díky technologii Bluetooth, která vám umožní propojit fotoaparát například s vaším chytrým telefonem. Nebo si data uložte na rychlou SDXC kartu.

Parametry

Rozlišení snímače32,5 MPx
Minimální ohnisková vzdálenost18 mm
Velikost displeje3"
Citlivost ISO25 600
Maximální ohnisková vzdálenost135 mm
Hmotnost701 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Digitální zrcadlovky Canon

Všechny digitální zrcadlovky Canon