Hlavní obsah stránky

Broil King Baron 490

  • zahradní gril Broil King Baron 490
zahradní gril Broil King Baron 490

Broil King Baron 490 je čtyřhořákový grile s bočním vařičem a elektrickým rožněm s přídavným zadním hořákem pro rožnění. Gril Baron 490 nabízí sílu a výkon s řadou prémiových konstrukčních řešení jako je dvojité víko, robustní oboustranné grilovací litinové rošty (ostré hrany roštu jsou ideální pro přípravu steaků, otočením získáte rošt se žlábkem, který se skvěle hodí pro grilování kuřecího masa, zeleniny a dalších drobnějších potravin), jedinečná ohřívací mřížka (tzv.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBroil King

Popis

Broil King Baron 490 je čtyřhořákový grile s bočním vařičem a elektrickým rožněm s přídavným zadním hořákem pro rožnění. Gril Baron 490 nabízí sílu a výkon s řadou prémiových konstrukčních řešení jako je dvojité víko, robustní oboustranné grilovací litinové rošty (ostré hrany roštu jsou ideální pro přípravu steaků, otočením získáte rošt se žlábkem, který se skvěle hodí pro grilování kuřecího masa, zeleniny a dalších drobnějších potravin),

Parametry

S víkemne
Teploměrano
Displejne
Materiál grilovací plochyhliník
Na kolečkáchano
Šířka145 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní grily Broil King

Všechny zahradní grily Broil King