Hlavní obsah stránky

Cattara Royal 13040 černý

Robustní gril na dřevěné uhlí Royal od značky Cattara potěší každého běžného i náročnějšího uživatele. Užijte si grilování na vaší zahradě či terase s tímto stylovým grilem v klasickém černém designu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCattara

Popis

Robustní gril na dřevěné uhlí Royal od značky Cattara potěší každého běžného i náročnějšího uživatele. Užijte si grilování na vaší zahradě či terase s tímto stylovým grilem v klasickém černém designu.

Klíčové vlastnosti
  • masivní ocelová konstrukce

  • optimální stabilita a manipulace

  • litinový rošt s kruhovým středem

  • víko se zabudovaným teploměrem

  • dostatečný odkládací prostor

  • otvírák na lahve a výsuvný popelník

Robustní gril Cattara Royal

Tento robustní gril na dřevěné uhlí vás jistě potěší svou ocelovou konstrukcí v hrubé černé barvě o rozměrech 102 × 60 × 106 cm. Díky prostornému litinovému roštu pak připravíte jakékoliv pokrmy, od steaků přes hamburgery až po grilovanou zeleninu.

gril Cattara Royal
Tělo a rošty grilu

Barbecue gril se pyšní pevným a stabilním tělem Royal, které zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči ničivým vlivům. Hlavní částí grilu je litinový rošt o rozměrech 58 × 42 cm, který se skládá ze 3 dílů a disponuje kruhovým středem s průměrem 32 cm. Tuto část je možné vyjmout a umístit místo ní grilovací pánev nebo podobné příslušenství. Nechybí ani odkládací rošt o rozměrech 54 × 20 cm, na kterém můžete udržovat optimální teplotu již připravených pokrmů, a rošt na uhlí, jehož výšku si nastavujete dle svého od 9 do 21 cm od prostoru na grilování. Pomůže vám k tomu praktická kulička v čelní části grilu.

gril Cattara Royal
Uzavírání konstrukce

O rovnoměrné propečení a dokonalý výsledek se stará masivní víko, které zajišťuje minimální únik tepla z grilu ven, a uvnitř tohoto víka se nachází teploměr, který kontroluje teplotu uvnitř přístroje. O optimální průchod vzduchu se pak stará oboustranná regulace ventilace. V neposlední řadě jsou zde dvířka, přes která se doplňuje dřevěné uhlí.

gril Cattara Royal
Manipulace s grilem

Pohodlná manipulace je zásluhou kovových noh s dvěma kolečky a zpevňujícího rámu, který naleznete ve spodní části. Rám může sloužit i jako prostor pro odkládání potřeb ke grilování. Zařízení dále nabízí madla a jiné prvky z kovu, které zajišťují pohodlné ovládání i úchop při manipulaci s grilem.

gril Cattara Royal
Konstrukční doplňky

Grilu nechybí ani boční rozkládací stolek, na který můžete odkládat grilovací potřeby či hotové pokrmy. Specialitami grilu je pak praktický otvírák na lahve a výsuvní popelník v přední části konstrukce.

Parametry

Konstrukce grilubarbecue
Materiál grilulitina
Délka grilovacího prostoru58 cm
Druh palivatuhá paliva
Výkon14,1 kW
Šířka grilovacího prostoru42 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní grily Cattara

Všechny zahradní grily Cattara