Hlavní obsah stránky

Napoleon Rogue 425 černý

Zahradní gril Napoleon Rogue 425 černý

Napoleon Rogue 425 je plynový gril se třemi trubkovými hořáky, zadním infra hořákem a bočním vařičem, který je umístěný v levém sklápěcím pultíku. Boční vařič je perfektní pro přípravu omáček či příloh ke grilovanému masu a zelenině.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNapoleon

Popis

Napoleon Rogue 425 je plynový gril se třemi trubkovými hořáky, zadním infra hořákem a bočním vařičem, který je umístěný v levém sklápěcím pultíku. Boční vařič je perfektní pro přípravu omáček či příloh ke grilovanému masu a zelenině. Zadní infra hořák je ideální zejména pro pomalé opékání větších kusů masa, kebabu a drůbeže na otočném špízu. Grilovací plocha grilu má rozměr 60 x 46 cm. Gril zapálíte pomocí systému Jet-Fire, jedním otočením regulačního knoflíku. Nedílnou součástí grilu jsou čtyři robustní kolečka s aretací pro jednoduchou manipulaci.

Parametry

Konstrukce grilubarbecue
Výkon22,25 kW
Šířka grilovacího prostoru46 cm
Druh palivaplyn
Délka grilovacího prostoru60 cm
Hmotnost61 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní grily Napoleon

Všechny zahradní grily Napoleon