Hlavní obsah stránky

Brno/Brünn 2: Brněnské ulice vyprávějí své dějiny 2.díl/Brünner Gassen erzählen ihre Geschichte - Leopold Künzel [CS/DE] (2021, pevná)

  • kniha Brno/Brünn 2: Brněnské ulice vyprávějí své dějiny 2.díl/Brünner Gassen erzählen ihre Geschichte - Leopold Künzel [CS/DE] (2021, pevná)
kniha Brno/Brünn 2: Brněnské ulice vyprávějí své dějiny 2.díl/Brünner Gassen erzählen ihre Geschichte - Leopold Künzel [CS/DE] (2021, pevná)

Texty k jednotlivým brněnským ulicím jsou stejně jako v prvním dílu doplněny skvělými, zčásti i unikátními historickými fotografiemi a také krásnými perokresbami akad. malíře Rudolfa Jelínka.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Josef Filip 1938

Popis

Texty k jednotlivým brněnským ulicím jsou stejně jako v prvním dílu doplněny skvělými, zčásti i unikátními historickými fotografiemi a také krásnými perokresbami akad. malíře Rudolfa Jelínka. Leopold Künzel, který byl velkým brněnským patriotem a pocházel ze smíšeného česko-německého manželství, dokazuje téměř každou svojí větou, že byl

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-906349-9-2
Počet stran200
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Nakladatelství Josef Filip 1938