Hlavní obsah stránky

Brněnské ulice vyprávějí své dějiny 1/Brünner Gassen erzählen ihre Geschichte 1 - Leopold Künzel [CS/DE] (2019, pevná)

  • kniha Brněnské ulice vyprávějí své dějiny 1/Brünner Gassen erzählen ihre Geschichte 1 - Leopold Künzel [CS/DE] (2019, pevná)
kniha Brněnské ulice vyprávějí své dějiny 1/Brünner Gassen erzählen ihre Geschichte 1 - Leopold Künzel [CS/DE] (2019, pevná)

Autor Leopold Künzel, brněnský rodák pocházející ze smíšeného československého manželství, byl do města Brna opravdu zamilován a už jako mladý začal velice důkladně studovat brněnské dějiny a shromažďovat potřebné materiály. O těchto věcech vždy mluvil jako o „pokladech naší vlasti“ a ponejvíce se soustřeďoval na historii brněnských ulic.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Josef Filip 1938

Popis

Autor Leopold Künzel, brněnský rodák pocházející ze smíšeného československého manželství, byl do města Brna opravdu zamilován a už jako mladý začal velice důkladně studovat brněnské dějiny a shromažďovat potřebné materiály. O těchto věcech vždy mluvil jako o „pokladech naší vlasti“ a ponejvíce se soustřeďoval na historii brněnských ulic. Publikoval prakticky jen v denním tisku a velmi se těšil na konec druhé světové války, protože zamýšlel vydat svá díla o brněnských ulicích jako knihu.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Počet stran188
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Nakladatelství Josef Filip 1938