Hlavní obsah stránky

Bachovy esence Agrimony 20 ml

  • Bachovy esence Agrimony 20 ml
Bachovy esence Agrimony 20 ml

Doplněk stravy Bachovy esence Agrimony (řepík lékařský) je vhodný pro lidi, kteří často vypadají vesele a žertovně, ale jejich životní radost ukrývá strachy, obavy, jako i pravé vnitřní útrapy, které se snaží skrýt před sebou samým právě tak jako před ostatními. O vyskytující se bolesti nebo nepříjemnosti budou pravděpodobně žertovat a neexistuje u nich žádná ochota postavit se strachům.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBachovy esence

Popis

Doplněk stravy Bachovy esence Agrimony (řepík lékařský) je vhodný pro lidi, kteří často vypadají vesele a žertovně, ale jejich životní radost ukrývá strachy, obavy, jako i pravé vnitřní útrapy, které se snaží skrýt před sebou samým právě tak jako před ostatními. O vyskytující se bolesti nebo nepříjemnosti budou pravděpodobně žertovat a neexistuje u nich žádná ochota postavit se strachům. Vyhýbají se osamělosti a silně výrazná sociální stránka slouží k

Parametry

Objem20 ml

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Přírodní produkty Bachovy esence

Všechny přírodní produkty Bachovy esence