Hlavní obsah stránky

Assassins Creed Valhalla Ragnarok Edition PS4

  • hra pro PlayStation 4 Assassins Creed Valhalla Ragnarok Edition PS4
hra pro PlayStation 4 Assassins Creed Valhalla Ragnarok Edition PS4

Buďte Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, a doveďte klan z drsných břehů Norska do nového domova. Prozkoumejte překrásný a tajemný otevřený svět zasazený do Anglie z 9.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUbisoft

Popis

Buďte Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, a doveďte klan z drsných břehů Norska do nového domova. Prozkoumejte překrásný a tajemný otevřený svět zasazený do Anglie z 9. století, ve kterém budete čelit brutálním nepřátelům, útočit na pevnosti, budovat nové sídlo klanu a uzavírat spojenectví, abyste získali slávu a místo ve Valhalle.

Bezohledný bojový styl vikingského nájezdníka vám umožní bojovat s meči, sekerami, a dokonce i štíty. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníky v boji zblízka, propíchněte je šípy nebo zavražděte skrytou čepelí.

Pokročilá herní mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám nabízí různé způsoby, jak se stát skvělým bojovníkem a vůdcem. Ovlivňujte svět kolem sebe a získávejte nové dovednosti a výbavu, která bude vyhovovat hernímu stylu. Bojujte v brutálních bitvách, veďte skupinu nájezdníků nebo vytvořte strategická spojenectví a zvítězte pomocí inteligence. Každé rozhodnutí, které uděláte, vás může přivést k vašemu cíli.

V rozšíření Assassin Creed Valhalla Dawn of Ragnarök vstoupíte do mýtické trpasličí říše Svartalfheim. Tento krásný a zároveň nepřátelský svět pod invazí můžete zkoumat od podzemních výhní až po tyčící se zlaté vrcholy.

Jako Odin se vydáte na zoufalou výpravu, na které se pokusíte zachránit svého syna Baldra z vězení. K proniknutí do nepřátelského území budete muset použít důvtip i lstivost.

Při zabíjení všech, kteří vám budou stát v cestě, využijete nadpřirozené schopnosti zničených nepřátel. Můžete vzkřísit poražené protivníky, aby bojovali na vaší straně, změnit svou pokožku na magma pro ochranu, nebo naplnit vaši zbraň ledem a rozpoutat tak ničivé údery.

Hra je kompatibilní s konzolí PlayStation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
ESRB ratingM
Kompatibilita s PlayStation 5ano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od18 roků
Hodnocení PEGI18
Produktové čísloUSP400316

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 4 Ubisoft

Všechny hry pro PlayStation 4 Ubisoft