Hlavní obsah stránky

Assassin's Creed Valhalla PS4

  • hra pro PlayStation 4 Assassin's Creed Valhalla PS4
  • hra pro PlayStation 4 Assassin's Creed Valhalla PS4
hra pro PlayStation 4 Assassin's Creed Valhalla PS4

Další z dlouho očekávaných dílů veleúspěšné herní série Assassin's Creed nese název Valhalla. Tentokrát nás hra zavede do devátého století na území saských králů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUbisoft

Popis

Další z dlouho očekávaných dílů veleúspěšné herní série Assassin's Creed nese název Valhalla. Tentokrát nás hra zavede do devátého století na území saských králů. V příběhu se vžijeme do kůže nebojácného Vikinga, který nás provede norskými fjordy až k břehům Británie.

Klíčové vlastnosti
  • příběh z období vikingských nájezdů
  • otevřený svět
  • propracovaný bojový systém
  • šance vést vlastní vojenskou družinu
  • možnost ovlivňovat dějovou linii

Assassin's Creed Valhalla

Valhalla, neboli Síň Padlých, je místo, kam se po smrti dostanou bojovníci severské mytologie. V Assassins’s Creed Valhalla se vžijete do role nelítostného vikingského válečníka Eivora, odkojeného na příbězích o bitvách a slávě. Ve hře se budete plavit na vikingských lodích, zabíjet nepřátele, kteří vám zkříží cestu a přepadávat saské vesnice. Nad hlavou vám bude létat černý havran, symbol boha Odina, který vám umožní prozkoumávat okolí.

Assassin's Creed Valhalla boj ve snehu
Příběh z nelítostné doby

Herní série Assassin's Creed patří už ke stálicím mezi hrami pro PlayStation 4. Ani tentokrát nebude chybět propracovaný příběh, který nás zavede do období vikingských nájezdů na anglické pobřeží v devátém století. Hlavní hrdina Eivor se pokusí usídlit na pohostinné anglické půdě. To se však pochopitelně nebude líbit tehdejšímu vládci Anglie Alfredovi Velikému. Zatímco se Eivor bude hlouběji zamotávat do konfliktu s Alfredem a s Řádem Starověkých, v dějové linii moderního doby se dostane ke slovu postava z několika předchozí dílů – Layla.

Assassin's Creed Valhalla pohled na krajinu
Je na vás, kam se vydáte

Otevřený svět vám v této napínavé hře pro PlayStation 4 neklade téměř žádné meze. Objevujte krásy dynamického prostředí zasazeného do pozadí kruté a temné doby. Plavte se z drsných a tajemných břehů Norska do krásných, ale nepřátelských království Anglie. Ponořte se do vikingského způsobu života plného rybaření, lovení, hraní opileckých her a mnoho dalších. Pokořte se svým drakkarem Severní moře.

Návrat skryté čepele

Během šarvátek využije hlavní postava Eivor celou škálu zbraní, mezi nimiž budou sekery, meče, dýky a také vrhací či střelné zbraně. V krvavých střetech můžete soupeře doslova rozcupovat. Tvůrci zmiňují také možnost poškádlit těla nepřátel projektily z luků a kuší, vrhacími sekerami a dalšími dobovými vychytávkami. Mimo lítých bojů se připravte také na plíživé mise, v nichž využijeme skrytou čepel slavící v Assassin's Creed Valhalla svůj návrat. Svůj bojový styl si můžete nadefinovat sobě na míru, protože podobně jako v minulém díle máte k dispozici širokou škálu schopností a dovedností.

Assassin's Creed Valhalla ingame beh
Nemilosrdné souboje

O hratelnost se stará studio Ubisoft Montreal, od něhož známe oblíbené díly série Assassin's Creed Black Flag či Origins. Dobývání velkých opevnění svede na bojiště desítky bojovníků jak na straně Vikingů, tak anglických obránců. Veďte svůj klan v bitvách, drancujte nepřátelská území a přineste ulovenou kořist zpět svým lidem. Vyzkoušejte nemilosrdný bojový styl vikingských válečníků skrze boj se dvěma jednoručními zbraněmi. Utněte hlavy svým nepřátelům, vyřiďte je z dálky nebo je nepozorovaně zabijte svými skrytými čepelemi. Je jen na vás, jaký způsob si zvolíte.

Assassin's Creed Valhalla drakkar
Utvářejte svět kolem sebe

Díky pokročilému systému RPG můžete ovlivnit vývoj vaší postavy a tím tak utvářet svět kolem vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budete sami strůjci své cesty ke slávě. Bojujte s nepřáteli, budujte své obydlí, získejte politickou moc a zaslužte si tak svou pozici mezi bohy ve Valhalle. Během drancování osad, měst a hradů budete mít k dispozici svou vojenskou družinu, do níž můžete naverbovat i válečníky jiných hráčů.

Starejte se o vlastní osadu

V Assassins’s Creed Valhalla dostanete na starost dokonce i vlastní osadu, kolem které se budete v rámci příběhu různě pohybovat. Osadu bude možné budovat a různě rozšiřovat, přičemž vaše příběhová či politická rozhodnutí pak značně ovlivní její stav. Stavte a vylepšujte budovy jako kasárny, kovárny, tetovací salóny a další. Ve volném čase si budete moct zajít do hospody, kde se můžete oddat vikingskému rapu.

Hra je kompatibilní s konzolí PlayStation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od18 roků
ESRB ratingM

Články k tématu

TechnologieAssassin’s Creed: Průvodce sérií

Herní série Assassin’s Creed je tu letos s námi již patnáctým rokem. Za tu dobu čítá 12 hlavních dílů, přes 155 milionů prodaných kopií a žádné znamení o tom, že by měla skončit. Podívali jsme se…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 4 Ubisoft

Všechny hry pro PlayStation 4 Ubisoft