Hlavní obsah stránky

Far Cry 6 PS4

Šestý díl populární FPS série Far Cry vás zavede do tropického ráje jménem Yara, který je pod nadvládou diktátora Antona Castilla, ztvárněného hercem Giancarlem Espositem. V roli místního obyvatele se pustíte do boje za svobodu národa, a to v doposud nejrozsáhlejší Far Cry hře se spoustou nových prvků.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUbisoft

Popis

Šestý díl populární FPS série Far Cry vás zavede do tropického ráje jménem Yara, který je pod nadvládou diktátora Antona Castilla, ztvárněného hercem Giancarlem Espositem. V roli místního obyvatele se pustíte do boje za svobodu národa, a to v doposud nejrozsáhlejší Far Cry hře se spoustou nových prvků.

Klíčové vlastnosti
  • akční first-person shooter
  • možnost multiplayeru
  • hra pro PS4 bude fungovat i na PS5
  • Gold Edition obsahuje také Season Pass

Akční střílečka Far Cry 6

Série stříleček od Ubisoftu se vrací v podobě hry Far Cry 6, která je větší a propracovanější než kdy dříve. Hráči se mohou těšit na klasické, podomácku vyrobené zbraně, ovládání vozidel a guerilla souboje proti diktátorskému režimu na fiktivním tropickém ostrově. Samozřejmě nebude chybět ani silný příběh hlavních postav, ať už těch záporných nebo těch kladných. Hra pro Playstation 4 bude bez dalších poplatků fungovat i na PlayStationu 5.

Far Cry 6
Boj proti diktátorství

Grafické zpracování série se zase posunulo o krok dál a postavy vypadají skutečně realisticky. Pro hlavního záporáka se stal modelem herec Giancarlo Esposito, znamý ze seriálů Breaking Bad a The Mandalorian. Právě jeho se jako diktátorského prezidenta budete snažit porazit v roli bojovníka či bojovnice Dani Rojase. Hra nechává volbu pohlaví na vás.

Far Cry 6
Prostředí tropického ostrova

Revoluce se odehrává na fiktivní tropickém ostrově v Karibiku a se svojí postavou se vydáte jak do hlavního města Esperanza, tak i do ostatních lokací ostrova, který pokrývají husté džungle a slunné pláže. Pro boj budete mít k dispozici širokou škálu zbraní a vozidel. Ve hře si můžete také najmout žoldáky Amigos, s jejichž pomocí dosáhnete pádu diktátorského režimu.

Inspirace Kubou

Prostředí hry je inspirováno Kubou, a to zejména Kubánskou revolucí v 50. letech 20. století, kdy došlo ke svržení Batistova režimu a dosazení nové vlády vedené Fidelem Castrem. Aby hráč měl co největší pocit účasti na revoluci, byl hlavnímu hrdinovi či hrdince propůjčen hlas, což je novinkou oproti předešlým Far Cry hrám.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kne
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od18 roků
ESRB ratingM

Články k tématu

TechnologieFar Cry: Průvodce sérií

Série stříleček Far Cry patří mezi vlajkové lodě herní společnosti Ubisoft. Shrnuli jsme o ní vše podstatné.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 4 Ubisoft

Všechny hry pro PlayStation 4 Ubisoft