Hlavní obsah stránky

Apple iPhone 12 mini

Seznamte se s Apple iPhonem 12 mini, který disponuje rychlostí sítě 5G a čipem A14 Bionic. Jeho OLED displej Super Retina XDR s ochranným sklem Ceramic Shield pokrývá takřka celou plochu telefonu.

Vybrat variantu (18)

Apple iPhone 12 mini 128 GB černý

18 variant pro
Apple iPhone 12 mini

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Mobilní telefon Apple iPhone 12 mini

131,5 mm x 64,2 mm x 7,4 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 2227 mAh
 • 12 MPx
 • 5,4"
 • iOS
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)

Seznamte se s Apple iPhonem 12 mini, který disponuje rychlostí sítě 5G a čipem A14 Bionic. Jeho OLED displej Super Retina XDR s ochranným sklem Ceramic Shield pokrývá takřka celou plochu telefonu.

Klíčové vlastnosti
 • stupeň krytí IP68 proti vodě a prachu
 • podpora nočního režimu
 • 5,4" Super Retina XDR displej
 • 2 zadní fotoaparáty
 • čip A14 Bionic
 • podpora NFC

Chytrý telefon Apple iPhone 12 mini

Design nového iPhonu vychází z jeho kořenů a jeho linie odkazují na populární iPhone 4 a 5. Celá plocha displeje je zabudována do hliníkového rámu, který doplňuje přední a zadní sklo. Výrobní proces celé struktury je dokonalý a úžasný design vždy upoutá každý pohled. To jsou jen jedny z mnoha předností tohoto modelu, který existuje ještě ve variantách jako iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Chytrý telefon Apple iPhone 12 mini
Super Retina XDR displej

iPhone 12 mini má displej Super Retina XDR s technologií OLED s vyšším jasem a kontrastem. Ať už se díváte na jasném slunečním světle nebo večer, kdy je tma, vždy vám může poskytnout ten nejlepší zážitek ze sledování. Při úhlopříčce 5,4 palce má rozlišení 2340 × 1080 pixelů a jemností 476 bodů na palec.

Chytrý telefon Apple iPhone 12 mini
Duální fotoaparát

Dvojitý fotoaparát iPhonu 12 mini dokáže fotit krásné fotky i za tmy díky nočnímu režimu, který je v obou zadních fotoaparátech. Systém skládající se ze dvou objektivů, které se používají pro normální a ultraširokoúhlé fotografování si poradí s mnoha každodenními situacemi. Portréty, krajina, architektura, sport, příroda a detaily jsou téměř vše, na co si vzpomenete. Fotoaparát s podporou umělé inteligence procesoru A14 Bionic dokáže vždy dosáhnout nejlepších výsledků fotografování.

Chytrý telefon Apple iPhone 12 mini
Úroveň výkonu

Jednou z nejdůležitějších inovací iPhonu 12 je nasazení super výkonného procesoru A14 Bionic. Při úpravách videí a fotografií, vytváření grafiky a hudby nebo při poskytování potřebného grafického výkonu pro vaše oblíbené hry a zábavu vám jeho výkonné funkce poskytnou nové kreativní možnosti. Nová generace Neural Engine s umělou inteligencí přináší působivý zážitek z rozšířené reality, vynikající funkce chytré kamery a další funkce nad vaše očekávání.

Chytrý telefon Apple iPhone 12 mini
TrueDepth selfie kamera

Nový iPhone využívá vynikající selfie kameru TrueDepth, kterou již známe od předchůdců iPhone 11 a iPhone 11 Pro. S radostí vyzkoušíte funkci selfie s pomalým pohybem při 120 fps ve Full HD rozlišení. 12MPx snímač vybavený objektivem f/2.2 dokáže pořídit ty nejlepší selfie na iPhonu a poskytnout portrét, noční režim s hlubokou fúzí, Smart HDR 3 s detekcí scén nebo HDR video v Dolby Vision až 30 fps stejně jako hlavní fotoaparáty.

Připojení MagSafe

MagSafe je chytré řešení pro bezpečné připojení příslušenství nebo zahájení bezdrátového nabíjení. Magnetické připojení je nově integrováno na zadní straně iPhonu, takže můžete snadno nasadit pouzdro nebo přicvaknout peněženku či příslušenství.

Obsah balení
 • iPhone 12 mini
 • kabel USB-C/Lightning

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Apple

Všechny mobilní telefony Apple