Hlavní obsah stránky

Apple iPhone 12 Pro Max

Výkonný iPhone 12 Pro Max se pyšní 6,7palcovým displejem a profesionální fotosoustavou uzpůsobenou pro focení při slabém světle. S připojením k 5G síti, videi ve filmové kvalitě a 7členným širokoúhlým objektivem se s iPhone 12 Pro Max určitě neztratíte.

Vybrat variantu (7)

Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB grafitově šedý

7 variant pro
Apple iPhone 12 Pro Max

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Mobilní telefon Apple iPhone 12 Pro Max

160,8 mm x 78,1 mm x 7,4 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 3687 mAh
 • 12 MPx
 • 6,7"
 • iOS
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)

Výkonný iPhone 12 Pro Max se pyšní 6,7palcovým displejem a profesionální fotosoustavou uzpůsobenou pro focení při slabém světle. S připojením k 5G síti, videi ve filmové kvalitě a 7členným širokoúhlým objektivem se s iPhone 12 Pro Max určitě neztratíte. Co tenhle kousek ještě dalšího umí?

Klíčové vlastnosti
 • 6,7palcový Super Retina XDR displej
 • čip A14 Bionic
 • nahrávání v Dolby Vision
 • technologie LiDAR
 • 5G připojení
 • Ceramic Shield

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone 12 Pro Max

Smartphone iPhone 12 Pro Max si zachoval typické rysy mobilních telefonů od firmy Apple. Narazíte zde však na menší rámeček a největší displej z celé řady iPhone 12. Rámeček ve zlaté, stříbrné, grafitově šedé a tichomořské modré je vyroben z chirurgické oceli s ochrannou IP68, která telefon chrání proti prachu, před nebezpečnými pády a proti potopení do vody.

Apple iPhone 12 Pro Max
Super barevný, pevný a výkonný

Apple iPhone 12 Pro Max dostal do výbavy 6,7palcový Super Retina XDR displej s hustotou 458 bodů na palec a s rozlišením 2778 × 1284 px, což je více než 3,4 miliónů pixelů. Tento flexibilní OLED panel se pyšní vysokým jasem o 1200 nitů a kontrastním poměrem 2 000 000:1 pro temnou černou a jasnou bílou barvu. OLED panel je chráněn sklem Ceramic Shield. Jedná se o keramický štít, který si díky speciální metodě výroby zachoval maximální tvrdost, ale zároveň i optickou čirost. Telefon je poháněn 6jádrovým čipem A14 Bionic vyráběným 5nanometrovou technologií. Až 11,8 miliard tranzistorů zvyšuje rychlost a zároveň účinnost, což se projevuje na výborné výdrži baterie.

Apple iPhone 12 Pro Max
Ostré denní i noční snímání

Fotosoustava iPhone 12 Pro Max se skládá z širokoúhlého fotoaparátu se clonou f/1,6, 6členného teleobjektivu se clonou f/2,2 a ultraširokého objektivu s 120° zorným polem a clonou f/2,4. Širokoúhlý objektiv snímá až o 47 % více světla a společně s velkou dávkou pixelů jsou barvy vždy neuvěřitelně věrné v jakémkoliv světle. 65mm teleobjektiv s 2,5× optickým zoomem bude skvělý pro focení potrétů, které si přiblíží až do těch sebemenších detailů. Funkce focení je podporována optickou stabilizací obrazu (OIS), která stabilizuje pouze snímač, čímž budou i fotky v pohybu ostré. Fotosoustava s podporou LiDAR a čipem A14 Bionic vykreslí i při slabém světle každý detail spolu s realistickými barvami.

Apple iPhone 12 Pro Max
Maximální podpora pro snímání

Pro získání kvalitních snímků je iPhone 12 Pro Max vybaven tvůrčími nástroji pro získání detailů a zachycení reálného obrazu. Strojové učení dokáže focený subjekt ještě lépe oddělit od pozadí. Deep Fusion se aktivuje při focení v mírném přítmí. Technologie Neural Engine se zaměřuje na každý pixel, aby vyzdvihla i ty nejmenší detaily a Smart HDR 3 využívající strojové učení automaticky zlepšuje světlá místa, stíny a obrysy, ale zároveň zachytává a zvýrazňuje jednotlivé detaily. Noční režim navíc teď funguje na ultraširokém, širokoúhlém a také na předním fotoaparátu TrueDepth. Takže ani o selfie fotky s věrnými barvami a plnými detaily nepřijdete. A TrueDepth fotoaparát zvládá i Deep Fusion, Smart HDR 3 a nahrávání v Dolby Vision.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone 12 Pro Max
Profesionální filmařina

I vaše video tvorba bude jako z filmového studia. Telefon disponuje 10bitovým HRD nahráváním videa v Dolby Vision formátu. Přesně jako vaše oblíbené filmy. Videonahrávání s prostorovým zvukem zachycuje až 700 miliónů barev pro maximálně realistický zážitek. Videa se dají i upravovat.

Apple iPhone 12 Pro Max
Celosvětové připojení

S iPhone 12 Pro Max se dá bez problémů připojit k internetu po celém světě. Telefon podporuje až 32 pásem LTE a především až 20 mobilních pásem 5G. Pásmová síť 5G nabízí rychlé mobilní připojení a vysoký výkon oproti běžným zahlceným sítím. Nechybí ani podpora GSM a běžné 3G frekvence. Už jen otázka na vás, co preferujete. Telefonu nechybí ani technologie LiDAR využívaná národním úřadem pro letectví a vesmír, NASA. Tento senzor dálkově zvládá pomocí laserových paprsků měřit vzdálenost od objektu zájmu. LiDAR tak slouží k vylepšení obrazu a vyfocených zážitků.

Apple iPhone 12 Pro Max
Velké maličkosti

Veškeré funkce telefonu jsou navrženy tak, aby chránily vaše osobní informace. Data se jednoduše nezálohují na iCloud, ani nikam jinam. Telefon podporuje SIM typu eSIM a nano SIM, což vám umožňuje používat dvě čísla v jednom. V základu je telefon vybaven velkou kapacitou úložiště, takže na vaše fotky, hry a videa bude vždy dostatek místa. iPhone 12 Pro Max se nabíjí pomocí rychlonabíjecího USB-C/Lightning kabelu, který je dnes už poměrně standardem. Kapacita baterie činí 3 687 mAh. Telefon je opatřen magnety ze 100% recyklovaných prvků vzácných zemin, které k sobě připevní kryt nebo peněženku a zároveň urychlí bezdrátové nabíjení.

Obsah balení
 • Apple iPhone 12 Pro Max
 • kabel USB-C/Lightning

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Apple

Všechny mobilní telefony Apple