Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové plavky Pampers velikosti 6
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 220 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
Pampers Active Baby Pants 6 13-19 kg , 144 ks
od 999 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu při každodenním pohybu a během noci. Jsou určeny pro děti s hmotností od 13 do 19 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Premium Care Pants 6 15 kg+, 31 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
Dopřejte svému děťátku pohodlí a ochranu od Pampers s plenkovými kalhotkami Premium Care s jedinečnou kapsou Stop a Protect, která pomáhá zabránit protečení vzadu až pro 12 hodinovou úplnou…
Pampers Splashers 5-6 12-18 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 12 kg
V jednorázových plenkách Pampers Splashers může vaše ratolest bezstarostně dovádět ve vodě. Jsou totiž vyrobené ze speciálního materiálu, díky kterým na rozdíl od běžných plen nenasáknou. Jako…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 6 14-19 kg 60 ks
od 572 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenkové kalhotky jsou z limitované edice Paw Patrol a mají obrázky oblíbených postav Tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop a…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants 6 15 kg+, 84 ks
od 589 Kč
7,01 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 84 ks
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Premium Care 6 Value Pack 13+ kg 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka hebkost. …
Pampers Pants 6 15 kg+, 36 ks
od 299 Kč
8,31 Kč/ks- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Počet kusů v balení 36 ks
Plenkové kalhotky Pampers Pants 6 15 kg+ Plenkové kalhotky Pampers Pants ve velikosti 6 jsou navržené pro děti s minimální hmotností 15 kg a více. Balení obsahuje 36 kusů, takže budete mít…
Pampers Pants 6 Extra Large 15+ kg 44 ks
od 360 Kč
8,18 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 44 ks
Když už děti chodí, potřebují plenku, která udrží pokožku suchou i uvnitř pro nerušené objevování. Pampers Pants 6 pro aktivní děti - až 12 hodin sucha! Jsou natahovací, umožňují snadné…
Pampers Pants 6 15 kg+, 132 ks
od 1 079 Kč
8,17 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 132 ks
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Pants 6 15 kg+, 44 ks
349 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Premium Care Pants 6 15 kg+, 18 ks
229 Kč
13 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pásu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…

PAMPERS Pants vel. 6 (42 ks)
- Noční
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 6
Plenkové kalhotky - velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí vzniku…
v 7 obchodech

Pampers Pants Night plenkové kalhotky 6 13-19 kg 40 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 40 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 9 obchodech

Pampers Pants Night plenkové kalhotky 6 (13–19 kg)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
Dopřejte svému děťátku nejlepší ochranu po celou noc díky plenkovým kalhotkám Pampers Night Pants: díky super absorpčnímu…
Rohlik.cz

Pampers Premium Care Pants Size 6 jednorázové plenkové kalhotky 13-19 kg 46 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 46 ks
Pampers Premium Care Pants Size 6, 46 ks, Plenkové kalhotky pro děti, Miminko, které je v suchu, je šťastné miminko. Komfort…
v 2 obchodech

Jednorázové Pampers Pants Night 6 13-19 kg 80 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 80 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 30 obchodech

PAMPERS Pants vel. 6 (120 ks)
- Počet kusů v balení 120 ks
- Noční
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 6
Plenkové kalhotky - jednorázové, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí vzniku…
v 34 obchodech