Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky 6
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 220 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
DADA Pants Extra Care 6 XL 16+ kg, 32 ks
od 165 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care obsahují absorpční mikroperličky, které zadržují vlhkost a udrží pokožku dlouho suchou. Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetám kolem nožiček…
DADA Pants Extra Care 6 XL 16+ kg, 62 ks
od 275 Kč
4,44 Kč/ks- Jednorázové
- Počet kusů v balení 62 ks
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 6 XL 16+ kg jsou určené pro děti s hmotností nad 16 kg. Tyto plenkové kalhotky jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám aktivních dětí a usnadňovaly…
Pampers Active Baby Pants 6 13-19 kg , 144 ks
od 999 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu při každodenním pohybu a během noci. Jsou určeny pro děti s hmotností od 13 do 19 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Premium Care Pants 6 15 kg+, 31 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
Dopřejte svému děťátku pohodlí a ochranu od Pampers s plenkovými kalhotkami Premium Care s jedinečnou kapsou Stop a Protect, která pomáhá zabránit protečení vzadu až pro 12 hodinovou úplnou…
Abena Bambo Dreamy Night Pants 4-7 let 15-35 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4-7 let s hmotností 15-35 kg. Tento typ plenkových kalhotek je speciálně navržen pro noční používání, …
Pampers Splashers 5-6 12-18 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 12 kg
V jednorázových plenkách Pampers Splashers může vaše ratolest bezstarostně dovádět ve vodě. Jsou totiž vyrobené ze speciálního materiálu, díky kterým na rozdíl od běžných plen nenasáknou. Jako…
Abena Bambo Nature 6 XXL 16+ kg 40 ks
od 295 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Eko
Ekoplenky s indikátorem vlhkosti s vynikajícím hodnocením maminek a pravidelný vítěz testů odborníků. V čem jsou Bambo Nature jiné než ostatní plenky? Až 85 % dopadu jednorázové plenky na…
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 52 ks
od 599 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 6 14-19 kg 60 ks
od 572 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenkové kalhotky jsou z limitované edice Paw Patrol a mají obrázky oblíbených postav Tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop a…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants 6 15 kg+, 84 ks
od 589 Kč
7,01 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 84 ks
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Seni Kids Junior Extra 16-30 kg 30 ks
od 298 Kč
9,93 Kč/ks- Jednorázové
- Minimální hmotnost 15 kg
- Maximální hmotnost 30 kg
- Počet kusů v balení 30 ks
Prodyšné plenkové kalhotky pro děti o hmotnosti 15 až 30 kilogramů. Ideální řešení pro děti trpící inkontinencí, a ty, pro které jsou plenkové kalhotky Seni Super ve velikosti S příliš velké. V…
Baby Charm Super Dry Flex Pants 6 Extra Large 16+ kg 18 ks
od 248 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se nerady nechávají přebalovat. V balení je 18 ks plenek. Plenky nemají indikační proužek.
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Huggies Little Swimmers 5-6 12-18 kg, 11 ks
od 105 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 12 kg
Jednorázové plenkové kalhotky určené dětem pro jejich akce u vody nebo ve vodě. Vysoký pas zabraňuje protečení vody svrchu. Speciální absorpční vložka nezvětšuje svůj objem. Pružné boční…
Pampers Premium Care 6 Value Pack 13+ kg 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka hebkost. …
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 108 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Pants 6 15 kg+, 36 ks
od 299 Kč
8,31 Kč/ks- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Počet kusů v balení 36 ks
Plenkové kalhotky Pampers Pants 6 15 kg+ Plenkové kalhotky Pampers Pants ve velikosti 6 jsou navržené pro děti s minimální hmotností 15 kg a více. Balení obsahuje 36 kusů, takže budete mít…
Abena Bambo Nature Pants 6 2XL 18+ kg 18ks
od 182 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Eko
Nasazují se jako kalhotky, přitom mají veškeré vlastnosti jako plenka. Fungují jako opravdové spodní prádlo a dítě si je může samo nasadit a sundat. Prodyšná vnější strana těchto kalhotek…
Abena Bambo Nature 6 16+ kg 20 ks
od 176 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Dětské pleny Bambo Nature s indikátorem vlhkosti vás bude varovat, kdy už je plena plná a doporučuje se ji vyměnit. Pleny zaujmou mimořádnou prodyšností, díky tomu se v nich miminko nebude…
Kit & Kin Ekologické plenkové kalhotky pull-ups 6 15+ kg 18 ks
od 228 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. …
Abena Bambo Dreamy Large Boy 8 - 15 let 35 - 50 kg 10 ks
od 304 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bambus
- Noční
- Minimální hmotnost 35 kg
Speciální plenkové kalhotky, které zajišťují aby dítě i postel zůstali celou noc v suchu. Nasazují se jako kalhotky, ale přitom mají veškeré vlastnosti jako plenka. Fungují jako opravdové spodní…
Pampers Pants 6 Extra Large 15+ kg 44 ks
od 360 Kč
8,18 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 44 ks
Když už děti chodí, potřebují plenku, která udrží pokožku suchou i uvnitř pro nerušené objevování. Pampers Pants 6 pro aktivní děti - až 12 hodin sucha! Jsou natahovací, umožňují snadné…
Pampers Pants 6 15 kg+, 132 ks
od 1 079 Kč
8,17 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 132 ks
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Pants 6 15 kg+, 44 ks
349 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 36 ks
475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Drylock Magics Swim Pants L 14+ kg 10 ks
99 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenky do vody Magics od značky Drylock nabízí vysoký komfort při nošení a spolehlivou ochranu proti protečení. Nenabobtnávají a jsou určeny pro jednorázové použití. Pro rychlé svléknutí je…
Pampers Premium Care Pants 6 15 kg+, 18 ks
229 Kč
13 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pásu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Huggies Little Swimmers 5-6 12-18 kg, 12 ks
270 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 12 kg
Jednorázové plenkové kalhotky určené dětem pro jejich akce u vody nebo ve vodě. Vysoký pas zabraňuje protečení vody svrchu. Speciální absorpční vložka nezvětšuje svůj objem. Pružné boční…

PAMPERS Pants vel. 6 (42 ks)
- Noční
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 6
Plenkové kalhotky - velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí vzniku…
v 7 obchodech

Pampers Pants Night plenkové kalhotky 6 13-19 kg 40 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 40 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 9 obchodech

HUGGIES® Overnights Pants vel. 6, 22 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
Noční plenkové kalhotky HUGGIES® Overnights Pants– nyní ještě jemnější a měkčí – spolehlivě chrání po celou dobu spánku a to…
v 8 obchodech

HUGGIES Little Movers 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 96 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 96 ks
- Maximální hmotnost 25 kg
HUGGIES Little Movers 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 96 ks Plenkové kalhotky HUGGIES Little Movers poskytují spolehlivou…
v 16 obchodech

HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 30 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Počet kusů v balení 30 ks
- Maximální hmotnost 25 kg
HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 30 ks Prémiové plenkové kalhotky HUGGIES Extra Care poskytují šetrnou a…
v 6 obchodech

HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 60 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Počet kusů v balení 60 ks
- Maximální hmotnost 25 kg
HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 60 ks Prémiové plenkové kalhotky HUGGIES Extra Care poskytují šetrnou a…
v 4 obchodech

Plenkové Kalhotky Babylino pants Velikost 6 14 ks
- Počet kusů v balení 14 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
Babylino Sensitive Cotton Soft Pants jsou plenkové kalhotky na jedno použití velikosti 5 Junior , určené pro děti o…
Allegro.cz

Pampers Pants Night plenkové kalhotky 6 (13–19 kg)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
Dopřejte svému děťátku nejlepší ochranu po celou noc díky plenkovým kalhotkám Pampers Night Pants: díky super absorpčnímu…
Rohlik.cz

Pampers Premium Care Pants Size 6 jednorázové plenkové kalhotky 13-19 kg 46 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 46 ks
Pampers Premium Care Pants Size 6, 46 ks, Plenkové kalhotky pro děti, Miminko, které je v suchu, je šťastné miminko. Komfort…
v 2 obchodech

PAMPERS Pants vel. 6 (120 ks)
- Počet kusů v balení 120 ks
- Noční
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 6
Plenkové kalhotky - jednorázové, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí vzniku…
v 34 obchodech

Jednorázové Pampers Pants Night 6 13-19 kg 80 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 80 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 30 obchodech

Plenkové Kalhotky Babylove Eko Velikost 6 16 ks
- Počet kusů v balení 16 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
Babylove Plenkové Kalhotky EKO Vel 6 XL 15+ kg 16 ks Veganská Evropa 12 hodin EAN: 4066447950717 Stojí za to vědět Velikost…
Allegro.cz

Lupilu Plenkové Kalhotky premium Pants 6 15+ kg 32 ks
- Počet kusů v balení 32 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
Plenkové Kalhotky Lupilu PREMIUM 6 Extra Large +15 kg 32 kusů Plenkové Kalhotky Premium jsou prodyšné plenky Lupilu, které…
Allegro.cz

Plenkové Kalhotky na noc Pampers Night Pants Maxi velikost 6. 15+kg 19 kusů
- Počet kusů v balení 19 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
Plenkové Kalhotky Night Pants 6 15 kg + 19ks Plenkové Kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu v noci* a…
Allegro.cz

Kindii Plenkové Kalhotky extra velikost 6 (15+kg) 20 KS
- Počet kusů v balení 20 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
Kindii Plenkové Kalhotky junior extra velikost 6 (15+ kg) 20 kusů x 3 Plenkové Kalhotky od Kindii jsou inovativním produktem…
Allegro.cz

Plenkové Kalhotky Pampers Pants Premium Care Velikost 6 93 ks
- Počet kusů v balení 93 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
Pampers Premium Care Plenkové Kalhotky, velikost 6, 93 kusů, 15 kg + Nejlepší komfort a ochrana od Pampers díky extrémně…
Allegro.cz

PLENKOVÉ KALHOTKY PAMPERS PANTS VELIKOST 6, 144 KUSŮ
- Počet kusů v balení 144 ks
- Velikost plenkových kalhotek 6
PLENKOVÉ KALHOTKY PAMPERS PANTS VELIKOST 6, 144 KUSŮ Plenkové Kalhotky pro děti velikost 6, 13 – 19 kg, 144 ks Měsíční…
Allegro.cz

Plenky na jedno použití Morawski velikost 6 300 ks 15-30 kg
- Velikost plenkových kalhotek 6
Plenky Plenky Na Jedno Použití pro děti MORAWSKI Plenkové Kalhotky 15-30 kg Velikost 6 300 Kusů Dětské absorpční pleny Na…
Allegro.cz