Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky 5
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Active Baby Pants 5 11-17 kg, 136 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní batolata, která vyžadují spolehlivou ochranu při pohybu. Určené jsou pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, odpovídající velikosti 5. Balení…
DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 42 ks
od 165 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Učící
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 68 ks
od 275 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 22 ks
od 220 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují lepší ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v…
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 80 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 88 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v suchu až…
Pampers Active Baby 11 - 16 kg, 150 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
Pampers plenky (vel.11-16kg) mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku…
Baby Charm Super Dry Pants 5 12-18 kg 20 ks
od 248 Kč
12 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 20 ks
Dětské natahovací, takzvaně trénovací plenky, které rychle navlíknete a i s rychlostí sundáte. Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se tak nerady nechávají přebalit. V balení je 20 ks…
Bella Happy Pants 5 Junior 11-18 kg, 22 ks
od 179 Kč
8,14 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 22 ks
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants Junior představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. …
Pampers Splashers 4-5 8-14 kg 11 ks
od 191 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 8 kg
V jednorázových plenkách Pampers Splashers může vaše ratolest bezstarostně dovádět ve vodě. Jsou totiž vyrobené ze speciálního materiálu, díky kterým na rozdíl od běžných plen nenasáknou. Jako…
Pampers Pants 5 12-18 kg, 48 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují Pampers Pants vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 96 ks
od 648 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Bella Happy Pants 5 Junior 11-18 kg, 40 ks
od 295 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants Junior představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. …
Pampers Premium Care 5 12-17 kg, 34 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 17 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 5 12-17 kg 66 ks
od 576 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol jsou dětské plenkové kalhotky ve velikosti 5. Jsou určené pro děti vážící 12-17 kg. Zajišťují, aby pokožka vašeho děťátka zůstala suchá, a zabraňují…
Pampers Harmonie 5 11-16 kg, 152 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Pampers Harmonie 5 jsou jednorázové pleny určené pro děti s hmotností 11 až 16 kg. Tyto plenky jsou navrženy s ohledem na citlivou pokožku dítěte a poskytují až 12 hodin…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 38 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 175 Kč
9,72 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Kit & Kin Ekologické plenkové kalhotky pull-ups 5 12-17 kg 20 ks
od 227 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. …
Moltex Pure & Nature Junior 9-14 kg 20 ks
od 180 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací ekologické plenky mají tvar spodních kalhotek, jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí. Jsou ideální pro děti učící se na nočník. Vnitřní…
Monperi Eco Comfort 5 - 9 kg 56 ks
od 293 Kč
- Jednorázové
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 5 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 54 ks
od 689 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 108 ks
od 899 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, aby jim poskytovaly spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou vyrobeny z prodyšných…
Huggies Little Movers Pants 5 12-17 kg, 104 ks
od 995 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky navržené pro aktivní děti, které poskytují spolehlivou ochranu a pohodlí. Vhodné jsou pro děti s hmotností od 12 do 17 kilogramů. V balení se nachází 104 kusů kalhotek…
Huggies Extra Care Pants 5 12-17 kg 34 ks
od 429 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Netkaná textilie
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Huggies Extra Care Pants ve velikosti 5 jsou vhodné pro děti vážící od 12 do 17 kilogramů. Zajišťují citlivou péči o dětskou pokožku díky hypoalergennímu složení bez parfemace, …
Pampers Active Baby Pants 5 11-17 kg, 22 ks
od 198 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Plenkové kalhotky Pampers Pants 5 jsou navrženy pro děti s hmotností od 12 do 17 kg, což odpovídá velikosti 5. Tento typ plenkových kalhotek je určen pro aktivní děti, které začínají chodit a…
DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 60 ks
317 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
Eco by Naty Nature Babycare Junior 5 12-18 kg 20 ks
od 339 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 114 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Monperi Eco Comfort 12 - 16 kg 46 ks
od 399 Kč
8,67 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 5
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 42 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Moltex Nature No. 1 Junior 11 - 25 kg 26 ks
od 259 Kč
9,96 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 25 kg
- Počet kusů v balení 26 ks
Ekologické plenky značky Moltex s veselými Peanuts postavičkami jsou dermatologicky a klinicky testovány a jsou šetrné k dětské pokožce. Plenky jsou s vysokým podílem obnovitelných surovin…
Pampers Active Baby 11 - 16 kg, 64 ks
od 484 Kč
7,56 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 64 ks
Pampers plenky (vel.11-16kg) mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku…
MonPeri Pants XL 13-18 kg, 6x 18 ks
1 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací plenkové kalhotky MonPeri Pants jsou ideální volbou při přechodu dětí z plenek na nočník. Mají široký elastický pas, který zajistí snadné natahování, pohodlí při pohybu a zároveň…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 152 ks
929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Plenkové kalhotky určené pro děti s hmotností mezi 12 a 17 kilogramy poskytují spolehlivou ochranu proti protečení a pohodlí při pohybu. Jsou navrženy s ohledem na aktivní děti, které se…
Abena Bambo Nature Pants 5 12-18kg 19 ks
od 185 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Eko
- Učící
Natahovací plenkové kalhotky pro děvčátka i chlapce jsou s prodyšným povrchem. Tyto speciální tréninkové kalhotky jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník. Vyrábí se v…
Seni Kids Junior 11-25 kg 30 ks
od 294 Kč
9,80 Kč/ks- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 25 kg
- Počet kusů v balení 30
Prodyšné plenkové kalhotky Seni Kids Junior jsou určeny pro děti o hmotnosti od 11 do 25 kg. Jedná se o ideální řešení pro děti trpící inkontinencí. Balení obsahuje 30 ks.
New Love Premium Comfort 3 Midi 4 - 9 kg, 240 ks
od 845 Kč
18 Kč/ks- Minimální hmotnost 4 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
- Počet kusů v balení 48 ks
Hedvábně hebké dětské jednorázové pleny New Love Premium comfort byly speciálně navrženy proto, aby pokožka vašeho dítěte cítila lásku a péči již od prvního doteku. Speciálně navržený systém…
Naty Junior Economy Pack 11 - 25 kg 40 ks
od 529 Kč
13 Kč/ks- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 25 kg
- Počet kusů v balení 40 ks
Nová generace jednorázových, ekologických plenek se skvělou funkčností, mimořádnou hebkostí a minimálním dopadem na životní prostředí pro děti o hmotnosti 11 - 25 kg v ekonomickém balení. S…
Drylock Magics Pants 5 Junior 12-18 kg 20 ks
od 170 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
Plenky Magics jsou jedny z nejtenčích plenek na světě. I přes svůj tenký design mají unikátní vlastnost - extrémně sají, proto jsou ideální i na noc. Vaše miminko bude v suché i po probuzení, …
DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 35 ks
250 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 48 ks
422 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Pampers Premium Care 5 12-17 kg, 52 ks
1 546 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 17 kg
Dopřejte svému děťátku nejlepší pohodlí a ochranu od Pampers s plenkovými kalhotkami Pampers Premium Care. Nyní s jedinečnou kapsou Stop & Protect, která pomáhá zabránit protečení vzadu pro až…
Pampers Pants 5 12-18 kg, 28 ks
199 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují Pampers Pants vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků…
Trudi Baby Dry Fit s vrstvou Perfo-Soft Junior 11-25 kg 16 ks
123 Kč
7,69 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 25 kg
- Počet kusů v balení 16 ks
Výběr kvalitních dětských plenek je důležitým parametrem pro pohodlí a spokojenost vašeho děťátka. Trudi dětské pleny Dry Fit neuznávají kompromisy. Jsou navrženy s důrazem na maximální komfort…

Plenkové Kalhotky Babylove Premium Disney Velikost 5 20 ks
- Počet kusů v balení 20 ks
- Velikost plenkových kalhotek 5
Stojí za to vědět Plenkové Kalhotky ve velikosti 5 Junior Pro děti o hmotnosti 13 až 18 kg Ochrana až 12 hodin ve dne i v…
v 2 obchodech

Bambo Nature PANTS 5, 11-17 kg, 38ks
- Eko
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 38 ks
BAMBO Nature Pants jsou speciální tréninkové kalhotky, které jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na…
v 3 obchodech

Huggies DryNites, Pyžamové kalhotky pro dívky - 17-30 kg, 64 ks
- Počet kusů v balení 64 ks
- Velikost plenkových kalhotek 5
HUGGIES DRYNITES PLENKOVÉ KALHOTKY DÍVKY 4-7 LET 17-30 KG 64 KS HUGGIES DRYNITES PLENKOVÉ KALHOTKY DÍVKY 4-7 LET 17-30 KG 64…
v 27 obchodech