Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky 4
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 78 ks
od 275 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Jednorázové plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care Maxi 4 jsou navrženy pro děti o hmotnosti 8-15 kg. Tento typ plenkových kalhotek je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají řešení pro…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 156 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností mezi 9 a 15 kilogramy, které vyžadují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Vyznačují se natahovacím designem, který umožňuje rychlé…
Pampers Night Pants 4 9-15 kg, 25 ks
od 223 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Noční
- Minimální hmotnost 9 kg
Plenkové kalhotky pampers Night Pants poskytnou vašemu dítěti komfort a lepší ochranu během noci. Plenkové kalhotky mají zesílené jádro, díky kterému okamžitě absorbují vlhkost a udrží dítě v…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 94 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlnou ochranu při aktivním pohybu dítěte. Jsou určeny pro děti s hmotností mezi 9 a 15 kilogramy a velikostí 4. V balení je obsaženo 94…
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 46 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 4 Maxi jsou určeny pro děti vážící 8-15 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje ji…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Wild XL 12-16 kg 17 ks
od 199 Kč
12 Kč/ks- Eko
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 17
Jednorázové kalhotkové ekoplenky jsou se sametovým povrchem, absorpčním jádrem nové generace a indikátorem vlhkosti. Plenky tvořené pro malé neposedy, mají pružné boční manžety a elastický pas, …
Baby Charm Super Dry Pants 4 8-15 kg 22 ks
od 248 Kč
11 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 4
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 22 ks
Dětské natahovací, takzvaně trénovací plenky, které rychle navlíknete a i s rychlostí sundáte. Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se tak nerady nechávají přebalit. V balení je 22 ks…
Bella Happy Pants 4 Maxi 8-14 kg 24 ks
od 168 Kč
7 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 14 kg
- Počet kusů v balení 24 ks
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. Postranní…
Huggies Extra Care Pants 4 9-14 kg 80 ks
od 779 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Jednorázové plenkové kalhotky Huggies Extra Care Pants ve velikosti 4 jsou navrženy pro děti o hmotnosti od 9 do 14 kilogramů. Tento produkt nabízí praktické balení, které obsahuje 80 kusů…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 108 ks
od 599 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12-16 kg 17 ks
od 237 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12–16 kg jsou navrženy pro klidný a nerušený spánek vašich dětí. Tyto plenkové kalhotky jsou vhodné pro děti o hmotnosti od 12 do 16…
Bella Happy Pants 4 Maxi 8-14 kg 44ks
od 295 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Viskóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici, postranní…
Monperi Pants L 8-14 kg 20 ks
od 161 Kč
8,05 Kč/ks- Natahovací
- Učící
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 14 kg
- Počet kusů v balení 20 ks
Neparfémované natahovací kalhotky MonPeri Pants jsou měkké jako bavlna a čistý bílý design umožňuje nošení pod běžným dětským oblečením bez nežádoucího prosvítání. Jsou běleny horkým vzduchem, …
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 40 ks
od 469 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 4 9-15 kg 72 ks
od 544 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky z limitované edice Paw Patrol jsou s obrázky oblíbených postav tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop and…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 40 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Při výběru plenkových kalhotek pro aktivní dítě je důležité zohlednit jejich pohodlí a spolehlivou ochranu při každodenním pohybu. Plenkové kalhotky jsou určeny pro děti s hmotností od 9 do 15…
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 175 Kč
9,72 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 58 ks
od 499 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
MonPeri Eco Comfort L 8-13 kg, 50 ks
od 381 Kč
7,62 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Pleny šetrné k citlivé pokožce dítěte i k přírodě. Jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Uvnitř je buničina s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva…
Pampers Active Baby 7 - 14 kg, 132 ks
od 719 Kč
5,45 Kč/ks- Minimální hmotnost 7 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 132 ks
Vaše dítě je neustále v pohybu – válí se, leze a pokouší se dostat na všechna místa, kam jej vlastní zvědavost zavede. Pampers proto vytvořily plenky Active Baby, které rychle absorbují vlhkost…
Huggies Little Movers Pants 4 9-14kg 36 ks
od 259 Kč
7,19 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Bez parfemace
- Počet kusů v balení 36 ks
Plenkové kalhotky Huggies Little Movers Pants jsou určeny pro děti vážící 9-14 kg. Tento typ jednorázových plenkových kalhotek nabízí komfort a ochranu pro aktivní děti. Balení obsahuje 36 kusů, …
Moltex Pure & Nature 4 Maxi 7-12 kg 22 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací plenkové kalhotky jsou skvělou volbou při učení vašich dětí na nočník. Kalhotky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožní vašim dětem lehce je sundat i nasadit. V…
Abena Bambo Nature 7-14 kg 24 ks
od 178 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Bambo Nature plenkové kalhotky jsou určená pro děvčátka i chlapce s prodyšným povrchem a suchým zipem. Kalhotky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, jsou šetrné k životnímu prostředí a…
Pampers Splashers 3-4 5-9 kg 12 ks
od 204 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 5 kg
V jednorázových plenkách Pampers Splashers může vaše ratolest bezstarostně dovádět ve vodě. Jsou totiž vyrobené ze speciálního materiálu, díky kterým na rozdíl od běžných plen nenasáknou. Jako…
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 39 ks
165 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 4 Maxi jsou určeny pro děti vážící 8-15 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje ji…
Naty Nature Babycare Maxi 8 - 15 kg 22 ks
od 304 Kč
14 Kč/ks- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 22 ks
Vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem…
Panda Maxi 8-18 kg, 42 ks
od 183 Kč
4,36 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 42 ks
Miminko se vyvíjí, postupně roste a sílí. Stejně tak se mění i jeho plenka. Ta za žádných okolností nesmí miminko škrtit, dráždit či odírat. Zároveň musí být dostatečně savá, aby se v ní dítě…
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 120 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 124 ks
od 899 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 9 do 15 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 48 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Abena Bambo Nature Pants 4 7-14 kg, 40 ks
od 309 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Bambo Nature Pants jsou speciální tréninkové kalhotky, které jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník či zcela bez plenek. Nasazují se jako kalhotky, přitom mají veškeré…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 30 ks
255 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 66 ks
od 479 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Abena Bambo Nature Pants 4 7-14 kg, 20 ks
od 178 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Eko
- Učící
Bambo Nature Pants jsou speciální tréninkové kalhotky, které jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník či zcela bez plenek. Nasazují se jako kalhotky, přitom mají veškeré…
Pampers Active Baby VPP 4 Maxi 7 - 14 kg 58 ks
512 Kč
8,83 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 7 kg
- Maximální hmotnost 14 kg
- Počet kusů v balení 58 ks
Děti jsou stále v pohybu. Proto výrobce Pampers navrhl plenky Active Baby, které děťátko chrání před vlhkem po dobu spánku, nebo i když je třeba hlavou dolů Plenky Pampers pomáhají vašemu…
Eco by Naty Nature Babycare Maxi 4 7-18 kg 27 ks
od 321 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy. Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných…
Drylock Magics Pants 4 Maxi 9-15 kg 22 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Dětské natahovací, takzvaně trénovací plenky, které rychle navlíknete a i s rychlosti sundáte. Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se tak nerady nechávají přebalovat. V balení je 22 ks…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 176 ks
2 405 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Pampers kalhotkové plenky jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 8 do 14 kg. Poskytují až…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 38 ks
342 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Jumbo Pack S4 9 - 15 kg 52 ks
553 Kč
11 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 52 ks
Všichni rodiče chtějí, aby se jejich děti vyvíjely a svobodně objevovaly svět.Proto značka Pampers vytvořila plenkové kalhotky Pampers Pants, které se přizpůsobí každému pohybu a jsou speciálně…
Pampers Night Pants 4 9-15 kg, 100 ks
1 394 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Noční
- Minimální hmotnost 9 kg
Plenkové kalhotky pampers Night Pants poskytnou vašemu dítěti komfort a lepší ochranu během noci. Plenkové kalhotky mají zesílené jádro, díky kterému okamžitě absorbují vlhkost a udrží dítě v…
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 117 ks
751 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Dada Pants Extra Care 4 Maxi jsou navrženy pro děti s hmotností od 8 do 15 kg. Tyto pleny jsou ideální pro rodiče, kteří hledají pohodlné a praktické řešení pro své dítě. …
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 114 ks
od 999 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
MonPeri Eco Comfort L 8-13 kg, 200 ks
1 669 Kč
8,35 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 200 ks
Pleny šetrné k citlivé pokožce dítěte i k přírodě. Jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Uvnitř je buničina s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva…
Pampers Pants Warner Bros 4 9-15 kg 72 ks
749 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak…
Bella Happy Maxi, 46 ks
240 Kč
5,22 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Vyberte si plenky, které miminku dopřejí radost z pohybu. Plenky s anatomickým absorpčním jádrem se skvěle přizpůsobí tělu miminka a nikde netlačí. Systém Flexi Fit pak zajistí bezpečné a…

PAMPERS Pants Night vel. 4 (52 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 52 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 4, pro děti od 9 do 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 8 obchodech

Jednorázové plenkové kalhotky PAMPERS Pants 4 9-15 kg 186 ks
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Jednorázové
- Noční
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 4, pro děti od 9 do 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 5 obchodech