Hlavička stránky
Logo obchodu Medvidkovehracky.cz

Medvidkovehracky.cz

87 % spokojených zákazníků

253 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 862 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

velký výběr

Zboží velkých rozměrů a váhy dodáno poškozeno.Dárek k vánocům .Zatím řeším vrácení zásilky,ale od 23.12.22 se mnou obchod nekomunikuje.Chtějí zaslat poškozeny věci,které budou žádat u výrobce - což je jedna třetina(stolní fotbal).Tak snad se to vyřeší!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Dne 7.12 jsem udělala objednávku,zaplatila a do teď nemám ani peníze zpět ani objednane věci.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Kvalita,rychlé dodání,spokojenost .

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

První objednávka problémy, druhá to samé, objednávku jsem zrušila.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlost, kvalita

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Objednáno 19.12. s garancí doručení do vánoc, jenomže nedorazilo. Nebylo možné vybrat si přepravní společnost, prodejce prý vybere sám tu nejvhodnější a nakonec to poslali poštou

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Po zaplacení zboží obchod poslat přijetí objednávky a poté přestal komunikovat. Žádný mail, žádný telefon ani mesig..zklamání! NEDOPORUČUJI

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Doporučuji obchod, ale...

U objednávaného zboží byla garance dodání do Vánoc, což bylo splněno. A dorazil i dárek, který jsem vybrala v nabídce, takže z této strany pochvala.

Na email chodí pouze automatické odpovědi na objednávku či na jakoukoli jinou reakci. Bohužel není možnost se nijak domluvit, na msg nereagují, telefony nezvedají a na email odpoví automat stále stejným emailem. Jsem zvyklá z jiných eshopů na reakci obchodu, potvrzení objednávky, zdá se připravuje, zda je na skladě, atd. Myslím, že na tomhle by šlo zapracovat a bylo by mnohem více spokojenějších zákazníků, jelikož zboží nabízí moc pěkné.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží nedorazilo do Vánoc,jak bylo "garantováno"!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

V podstatě nulová komunikace. Po zaplacení zboží, které bylo na eshopu skladem, jsem do dnešního dne zboží neobdržela. Do dnešního dne nevím, kdy zboží mohu očekávat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Byla dodána jiná barevná varianta hračky než byla objednána

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Přišla jiná varianta produktu, než bylo objednáno.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Darček na Vianoce nedorazil, objednavka z 16.12. Zo strany eshopu žiadna komunikacia. Až 23.12. o 13,00 sprava, že objednavku nevybavia z dovodu prepravy. Neodporučam!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Doporučuji obchod, ale...

Puzzle zdarma k objednaným za pár korun navíc oproti ceně u konkurence.

Žádná možnost volby dopravy, jen "nejvýhodnější doručení kurýrem" za 119 Kč a stejně je z toho Česká pošta a hlavně odeslali až třetí den po platbě... Stačil by osobní odběr za polovinu ceny!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Přišla neúplná objednávka, nepředcházel tomu žádný email o stažení části soupravy.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Způsob zabalení a cena neodpovídá kvalitě

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Doporučuji obchod, ale...

Komunikace nulova, dlouhé dodání. Kdyz budete nekdo objednavat ,tak jedine na dobirku,at pak nejste v nejistote,jestli zboží dorazí.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Nulová komunikace. Objednávku jsem stornovala včas před odesláním, protože trvalo odeslání. Přesto zboží po 4 dnech od storna odeslali. Opět žádná reakce.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Online platby (GoPay)Platba kartou (American Express, Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Bankovní převodDobírkaNa fakturu

Doprava

Česká poštaDHLPPL

Kontaktní údaje