velký výběr
Zboží velkých rozměrů a váhy dodáno poškozeno.Dárek k vánocům .Zatím řeším vrácení zásilky,ale od 23.12.22 se mnou obchod nekomunikuje.Chtějí zaslat poškozeny věci,které budou žádat u výrobce - což je jedna třetina(stolní fotbal).Tak snad se to vyřeší!
