Dobrý den paní Balogová,
Vaše recenze se nezakládá na pravdě !
Vaši objednávku evidujeme a v této chvíli čekáme na dodání zboží z výroby. Termín dodání se pohybuje od jednoho do třech týdnů, nicméně z důvodu korona krize a předvánočních nákupů se může termín dodání opozdit - vše máme uvedeno na našich webových stránkách.
Dle informací z call centra s Vámi bylo několikrát telefonicky komunikováno. Žádnému zákazníkovi telefon nevypínáme, ale bohužel volá velká spousta zákazníků a telefon bývá proto velmi často obsazen.Pokud se tak stane, je možnost využít i emailovou komunikaci: objednavky@maxmax.cz.
Co se týče platby předem, tak tu jste si zvolila sama při objednání. Každý zákazník má vždy na výběr - platba předem, online platba nebo platba dobírkou.
Tým MAXMAX
Proč nakupovat zboží právě u nás na MAXMAX.cz?
* Ročně vyřídíme ke spokojenosti zákazníků více než 50.000 objednávek od nakupujících z České i Slovenské republiky. Za projevenou důvěru tímto všem zákazníkům velmi děkujeme a vážíme si jí.
* Procento přijatých reklamací se dlouhodobě drží pod hranicí 1 % všech objednávek.
* O spokojenost zákazníků se stará tým profesionálně proškolených zaměstnanců každý pracovní den v době od 7.30 - 15.30 hod. Pro tyto účely máme vlastní call centrum, technickou podporu na e-mailu, reklamační oddělení nebo logistické centrum. Kontaktovat nás zákazníci mohou telefonicky, e-mailem nebo osobně v sídle firmy v Uherském Brodě. Všechny kontakty na jednotlivá oddělení máme uvedeny na našich webových stránkách v sekci Kontakty. Rádi každému pomůžeme s výběrem zboží, zodpovíme dotazy týkající se objednávek, termínů doručení a podobně.
* Abychom předešli riziku poškození zboží při transportu, zajišťujeme rozvoz většiny objednávek naší vlastní dopravou, s možností výnosu až do bytu. Tato služba je navíc vždy předem konzultována se zákazníkem, aby mu co nejlépe vyhovoval termín a čas doručení. Hlavně u křehkého zboží a nábytku tím eliminujeme řešení případných problémů s poškozením na nulu.
* Děláme vždy maximum pro to, aby byli zákazníci s naším zbožím a službami spokojeni. A i když se občas bohužel něco nepovede, snažíme se situaci ve spolupráci se zákazníkem co nejdříve vyřešit. Jednáme vždy oboustranně korektně, bez zbytečných emocí a velmi si ceníme přirozené lidské slušnosti.