Hlavička stránky
Logo obchodu Babyplace

Babyplace

92 % spokojených zákazníků

280 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 331 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Lawi 1před 3 lety
Nedoporučuji obchod

Prodejnu jsme navštívili párkrát a jedinou prodavačku mohu pochválit za její přístup.

U prodávajících na prodejně jsme se pouze setkali a to několikrát s neochotou, arogancí a nepříjemnou konverzací.V babyplace jsme také dvakrát měli reklamaci a bez úspěchu. Už prodejnu nenavstěvujeme a NEDOPORUČUJI.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Po objednání zboží které bylo "skladem", vlastně ani skladem nebylo a nikdo mi to nedal vědět. Po zavolání se mě paní zeptala zda mám zájem o vystaveny kus...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dufynickpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Hrozna katastrofa. Neprofesionální přístup, negativní atmosféra, nehezka prodejna s porovnáním s konkurencí.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dragoj 737před 4 lety
Nedoporučuji obchod

Majitelé jsou vyčůraňí nejhorší obchod v kterém jsem nakupoval už nikdy víc u Vietnamce nakoupíte lepe dávám podnět na ČOI oni s nimi udělají pořádek

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Michaela Wolfovapřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Objednala jsem si kočárek na internetu,zboží skladem. po 8dnech kdy jsem volali jak objednávka vypadá nám bylo řečeno odesíláme. Po 10min nám volali že není na skladě a do 14dnů doručí. Nabídli vystavený kočárek,kde byla cena o 2tisíce nižší ale dali cenu plnou :D

Nahlásit
Nahlásit recenzi
7 Macinapřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

- naprosto katastrofální komunikace - objednala jsem si zboží, kde jsem napsala do poznámky objednávky a ještě email, že potřebuji před samotných vyřízením objednávky POTVRZENÍ o dotazu, který jsem poslala. Po týdnu a půl jsem volala a bylo mi řečeno, že mají chybu na stránkách a zboží nemají. Poslali mi tedy zbytek toho, co mají, jenže se absolutně neobtěžovali zeptat, že to již nechci na dobírku a z nějakého důvodu byla přeprava přes zásilkovnu dražší než normálně je. Paní mi slíbila, že mi její kolegyně zavolá a samozřejmě po dvou týdnech stále nic. Takže fakt ne :)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

9.2.2022 jsem objednala nahradni brčka které jsem objednala 5x,na eshopu když jsem je objednávala bylo skladem více jak 5 ks.Po týdnu od objednání jsem e-mailem psala jak to vypadá s mou objednávkou a obratem mi přišel e-mail že objednané zboží které mám objednáno 5x,neměli na skladě tolik kusů přitom bylo psáno při objednání že je skladem více jak 5 kusů.Tak kde je chyba? Je to akorát klamání zákazníka

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Slosarova Moncapřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Na veletrhu kočárku 18.9.2021 jsme si vybraly kocarek a dalsi věci se slevou. Dodání mělo byt jeden az dva týdny. Dnes je 7.11.2021 a stale nemam zboží. Po nekolika urgencích srkz email i telefon mi bylo vzdy slibeno ze se nekdo ozve a neozval. Nakonec kocarek udajne uz nebude ze se nevyrábí, nabidly nam jiny ale uz bohužel bez slevy z veletrhu a ten jiny mel byt rychle. Je to dlasi dva tydny co cekam na ten jiny. Telefonicky me pani ujistila ze 6.12 maximalne 7.12.2021 bude cela obednavka k vyzvednuti. O vyzvednuti me tedy nikdo opet neinformoval a na emailovy dotaz opet nikdo nereaguje. Takže jestli v tomhle obchodě ještě někdy nakoupim, tak jedine zbozi skladem a osobne. Blíží se mi termin porodu a tri mesice cekam na věci pro dítě.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Michal Kpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Objednal jsem v pondělí a přišlo v úterý :-) Zázraky na počkání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Reznickova 93před 5 lety
Nedoporučuji obchod

Špatná komunikace při reklamaci zboží. Reklamaci mi ani nevyřídili.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Vyřízení reklamace... neochota, podvod při opravě kočárku, čekala bych, že když je to obchod s dětskými věcmi a obchod pro děti, že tam půjde o bezpečnost především, ale když vám ,,opraví kočárek''s tím, že ani nenapíšou co bylo doopravdy měněno a vlastně oprava zcela zbytečná jen to bylo zhoršené, tomu říkám obchod na úrovni... už nikdy víc. A z našeho města jsou další dvě maminky co tam mají špatnou zkušenost, každá máme jinou značku kočárku. Jedné bylo v podstatě psáno v protokolu co u nás... zvláštní. Takže rodiče je spousta jiných super obchodu s kočárky.... babyplace zklamalo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lukáš Jašíkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

ochotný personál, okamžité vyřízení reklamace (dodání chybějícího dílu v balení)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Tři týdny čekání a při telefonickém kontakt mně bylo řečeno, že se ztratilo po cestě..... Další bude prý naskladněno v půlce května....

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Objednané zboží stále nedorazilo. Již je to 3 týdny. Po 2 týdnech byl vznesen dotaz, kde je mé zboží. Prý není skladem jedna věc. Proč mi to nedají vědět? Dohodli jsme se, že danou věc z objednávky odstraníme a budou mi navráceny peníze. Týden se opět nic neděje.... zboží jsem nakonec celé stornovala a objednám jinde. Opravdu nedoporučuji tento obchod.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Terezapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Prodejce navrhl alternativu k objednanému zboží, které ve skutečnosti nemají

Objednala jsem dvě položky. Po více než týdnu přišel email, že ani jednu z objednaných položek nemají a mít nebudou, ačkoliv jedna z nich byla na eshopu dokonce uvedená "skladem" a druhá k naskladnění za cca týden. Jsem zklamaná, doufám že alespoň jiné zboží, které jsem tedy vybrala, skutečně naskladněno bude a dorazí.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 7 lety
Nedoporučuji obchod

Na zboží čekám už 4 týdny a pokud bych se neustále nedovolávala a nedotazovala na předem zaplacené zboží , nebyly by mi ani poskytnuty žádné informace o objednávce, prozatím nemám ani balík , ani odpověď ani peníze , jsem zvědavá jak to dopadne

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 7 lety
Nedoporučuji obchod

Velký výběr

V Dubnu 2019 jsme koupili kočarek. Dali nam vystavený kus bez krabice. Dovezli jsme jej domu a schovali do doby než se měl malý narodit. Přišel očekavaný den D a chtěli jsme jako novopečení rodiče povozit naše miminko ( Srpnen 2019) vyjeli jsme na prochazku a konstrukce kočarku se začala třepat takže jame byli nucení vrátit se domů a volat na sevis co a tím. Bylo nam řečeno že, ho máme přivést na reklmaci tak jsme tak učinili. Personal evidetně nemá rád reklamace takže nas odpalkovaly slovy, že si ho tam nechají ale že je v pořadku. Odjeli jsme domu a čekali ja sms zprávu kdy bude reklmace vyřízená. O týden později napsali že je vyřízena a že si pro kočarek máme přijet. Finale zní, že je uplně ve stejném stavu jako když jsme ho tam odvezli. Se slovy, že je v naprostým pořádku. Takže za mě už nikdy nic. Teď máme takřka zbytečný kočarek doma se kterým nemůžeme nic dělat než koupit další.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 7 lety
Nedoporučuji obchod

Pouze to, že jsem nečekala dlouho na odpověď na své dotazy.

9.3.2019 objednáno zboží s předpokládaným doručením 14-28 dní, 20.3. byl zaslán dotaz na průběh. Sděleno datum doručení od dodavatele 23.4. Na to jsem reagovala, že se to neshoduje se dny, které uvádí na stránkách, na to mi bylo sděleno, že by mohla být naskladněna začátkem dubna. 9.4. jsem se tedy dotazovala, jak to vypadá. Odpověď byla, že by zboží mělo přijít každým dnem, ale přesný termín neví. A nakonec dne 24.4. mi byl doručen e-mail s tím, že zboží by mělo být dostupné až během měsíce června. Tříkolku jsem chtěla dát synovi k narozeninám, tudíž jsem jí nakonec objednala z jiného obchodu, který mi jí doručil za dva dny, stejně jsme to tedy synovi nestihli předat včas, vzhledem k tomu, že jsem čekala skoro 2 měsíce na doručení z obchodu Babyplace.cz. Byl to můj první a také poslední nákup u tohoto obchodu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 7 lety
Doporučuji obchod

Skvělá komunikace, když je potřeba poradí, rychlé dodání a ráda jezdím i do kamenné prodejny

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 7 lety
Doporučuji obchod

Ceny, výběr

Doba dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

GLSVlastní přepravaZásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

Vlastní místaZásilkovnaGLS ParcelShop

Kontaktní údaje