Prodejnu jsme navštívili párkrát a jedinou prodavačku mohu pochválit za její přístup.
U prodávajících na prodejně jsme se pouze setkali a to několikrát s neochotou, arogancí a nepříjemnou konverzací.V babyplace jsme také dvakrát měli reklamaci a bez úspěchu. Už prodejnu nenavstěvujeme a NEDOPORUČUJI.
