Rychlost a kvalitu
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost a kvalitu
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Pěkný, příjemný materiál
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Přehledný obchod. Nakupoval jsem tu po několikáté. Vždy vše v pořádku a dodáno rychle
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Kvalita vyrobku
Doba dodani, i kdyz je na webu " zbozi sklarem" neplati to pro vsechny moznosti
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Vše,rychlé dodání ,kvalitu a dobrá cena
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.rychlé vyřízení a rychlá doprava
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Komunikace s obchodem,rychlost doručení na jedničku.
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.kvalita, rychlost, milý kurýr
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Rychlost dodání
Komunikace obchodu
Kvalita roštu
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Matrace i 1x rošt jsou v pořádku a jsme spokojení.
Při převzetí jsme si nevšimli, že jeden z roštu má přelomenou bočnici a zasilku z TOPTRANSu převzali bez výhrad a to bylo důvodem pro neuznání rekmamace u obchodu. Takže máme zaplacený zlomený rošt na půďe....
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Nepřehledné stránky v mobilní verzi (nejasné vyznačení měny)
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.i když se jednalo o nestandartní rozměr, upozornili na to, volali, zajistili, paráda
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Rychlost dodání, dobrá kvalita za přijatelnou cenu.
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Konzultaci po telefonu
Rychlé dodání
Precizně zabaleno
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Zatím vaše reakce na objednávku.Zboží mi má přijít až v lednu,tak doufám,že budu spokojena.
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Ochotu
Dlouhá dodací lhůta
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Zboží skladem
Celkem rychlé
Moc mi nepřišlo, že zboží úplně odpovídá popisu, ale tak uvidíme.
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.(1.) Jednotlivé díly postele (Geona) jsou namořené různou intenzitou barvy, čelo je např. v jiném odstínu než boční stěna postele. Působí to jako postel dvou barev. (2.) V místnosti, kde je postel umístěna aktuálně není možné spát kvůli, zřejmě silnému, namoření dřeva - větráme místnost a čekáme, zda je důvodem pouze krátká doba od samotné výroby postele.
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.kúpil som poťah aloe vera na vrchný matrac 90x200x7. čakal som, že výroba bude trvať dlho, ale bolo to rýchle. objednané v stredu a prišlo to další piatok. poťah je vpohodičke.
dá sa povedať že nič. jediné mínus vidím vtom, že obchod mi nepotvrdil platbu cez prevod. musel som im písať a odpísali mi, že to neprišlo. potom som volal a povedali mi zas, že to neprišlo.... tak som im povedal nech to overia a potom mi dali vedieť, že to prišlo..... xD nevadí. som aj tak spokojný.
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.Rychla dodavka, kvalitni material.
Zobrazit reakci obchodu Spíme.cz | Český výrobce Postelia s.r.o.