Na sedačku čekáme mnohem déle než bylo uvedeno.Po zavolání že ji konečně přivezou, jsme starou sedačku odvezli aby bylo připraveno na další den místo. Odpoledne ale znovu telefon že se jim nevešla do auta a že jí přivezou další týden :( Budem tedy minimálně týden bez sedačky a sedět na zemi :( Jsem strašně naštvaná :( Kdybych nezaplatila zálohu ( nikdy v budoucnu to neudělám) ihned odstupuji od smlouvy :( Tak snad se někdy sedačky dočkáme :(
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychle jednani,komunikace vyborna. Zakoupila jsem sedacku a z duvodu stehovani koncem mesice,jsem pozadala o doruceni koncem kvetna. Nemela bych ji momentalne kam uskladnit. Vyhoveno na jednicku. Dekuji
Špatná komunikace nelze se dovolat. Peníze chtějí ale kdy mě dojde zboží to se nemůžu dozvědět
Rychlost dodání
Kvalita nepřesné vyměření
Rychlá komunikace při objednání, ale po platbě se nikdo neozval.
Zboží jsem objednala 26,2.2021 a doposud ke dni 20.5.2021 nedorazilo.
Doba dodání. Objednala jsem a hned zaplatila a zboží dorazilo až po urgenci po 14 dnech
Rychlost komunikace.
Dodací lhůta a platba při dovozu jen v hotovosti.
Příjemné jednání
Bezva zboží, bez problému.
Dlouhá dodací lhůta.
Dlouhá doba dodání.
Termín a žádná komunikace kde se objednávka nachází.
Rychlost
Sedačka přišla v pořádku. Moc se nám líbí.
kvalitu zboží
doba dodání
Ceny
Platbu jsem hned poslala. 1.3. Mi přišel email o potvrzení u naskladněného zboží. Dnes 17.5. stále čekám na dodání.
Telefonická komunikace, stále se nedá spojit.
odpovídá fotografiím
nulová komunikace ohledně zpoždění dodávky, návod neodpovídá
Vstřícnost
Rychlost dodání
Zboží, dovoz, prostě vše:)
