Zboží dorazilo v pořádku a v dobré kvalitě
U zboží bylo napsáno, že přijde do 72 pracovních dnů, což mi dává cca 3,4 měsíce a počítám s tím. Zboží dorazilo do 25 pracovních dnů o prázdninách, v pracovní den dopoledne a dozvěděl jsem se to odpoledne předešlý den. Jsou prázdniny, mohu být na dovolené, a vědět to den dopředu odpoledne a navíc jsme ani neměli kam ho dát, protože jsme zatím neřešili likvidaci starého... Nevím, jak rychle si většina lidí dokáže zajistit volno na druhý den odpoledne, když se jedná o takovou blbost, že Vám přijede gauč... Bylo by fajn to vědět alespoň týden dopředu a nějak se domluvit, aby doručení vyhovovalo oběma stranám.
