Hlavička stránky
Logo obchodu EU-nabytek.cz

EU-nabytek.cz

86 % spokojených zákazníků

287 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 4 956 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

příliš dlouhá čekací lhůta

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Hello, We received 3 leg parts broken. Could you send me 3 leg part? Thank you

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

dodací lhůta,pokud není zboží skladem nemá se nabízet

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

velmi rychlé doručení

zboží byly otlučené rohy a byly tam škrábance

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Moznost posunuti doruceni na pozdeji

Skladani sedacky neprakticky vyreseno, chybel jeden kus vetraci zatky na spodek ulozniho prostoru

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychle dodání, sedačka je pěkná

Nic, akorad nevím jestli se látka nevytahne ale zatím vypadá pěkně a cena odpovida

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dlouhá doba dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nejdřív zavolají, že následující den bude doručeno zboží. V den doručení se omluví s tím, že zboží bylo poškozené, proto objednávají nové. V pořádku, stát se to samozřejmě může a beru to jako skvělý přístup obchodu. Celkem rychle zavolají s termínem nového doručení, aby ještě ten den přišla pouhá SMS zpráva s omluvou, že není k dispozici auto pro doručení zboží. Důvodem má být autonehoda řidiče a následné stažení dodávky z provozu. Ozvou se prý s novým termínem.....zatím se nikdo neozval. Že by taková smůla? Za mne už trochu moc náhod.....

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Dodací lhůta nebyla dodržena a zboží stále nedorazilo...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

kvalitu versus cenu

doba dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

není co chválit

od objednání zboží uplynulo 80 pracovních dnů a dosud nemám zboží,i když jsem zaplatila zálohu,není to fér od firmy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Sedací souprava je krásná, ale zatím jsem ji ještě nedostala, čekám tři měsíce na dodání! Stále doufám, že se dočkám.

Dodací lhůta je nepřiměřeně dlouhá.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychle dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Obsluhu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Skoro žádná komunikace hrůza jenom čekáme a platíme nic víc

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé doručení.Vždy perfektně

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Komunikace obchodu 1*

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje