vyrizovane objednávek a emaili pro zákazníka take telefonicke spojeni
je mi lito ale mate strasne dlouha doba cekani .Například ja chekam uz druhy mesic na jednou skrinku a pracovni desku
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
vyrizovane objednávek a emaili pro zákazníka take telefonicke spojeni
je mi lito ale mate strasne dlouha doba cekani .Například ja chekam uz druhy mesic na jednou skrinku a pracovni desku
Dveře přišli prohle jak luk.
zbozi jeste nedorazilo
Všechno....Skříň je v pořádku, prostorná a dobře slouží.
Kvalitní výrobek za dobrou cenu
Spolehlivost, kontakt se zákazníkem
Rychlost dodání, materiál
Celkový pristup a informovanost o dodani zbozi.
Kvalita, komunikace
Zboží dorazilo nekompletní
spolehlivost
Kvalita zboží, rychlost dodání. Super!
Seriózní přístup a rychlost vyřízení objednávky.
Dlouhá čekací lhůta
dobrá komunikace
Úžasný pan řidič
snad jen to už je sestavená
nedostal jsem návod na sestavení v češtině . to co je jako návod , je nekvalitní , a stalo se že v baleních to bylo zpřeházené , ladit to dohromady , byl perný úkol . rozměry nejasný . jako by obývacích stěn toho typu bylo víc . a na jednu objednávku se to naházelo jak to šlo . nezlob tese , reklamovat nic nechci , ale jednou a dost. ........hezký den .
celkem kvalitní výrobky za velice slušné ceny
sedačka hrozna kvalita
Rychlost dodání
Kvalita