Hlavní obsah stránky

Vasky

Hodnocení: 63%
(126)
63 % spokojených zákazníků
93 % spokojeno s termínem dodání
80 % spokojeno s komunikací
92 % spokojeno s dodáním zboží

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatel
14. srpna 2022

Krásný design vybraných modelů Zdravotní obuv - za mne např. sandály Sany Pink

Kvalita bot - zakoupeny dámské sandály, které při běžném nošení (párkrát do měsíce) vydrží maximálně jednu sezónu, při méně častém pak možná 2. Již při prvním vynesení bot - ujíty cca 3 km po zpevněném povrchu - měly sešlapanou podrážku - nedovedu si představit, co se s podrážkou stane, vynese-li obuv člověk prostorově výraznější, nedejbože na delší trasu. Boty jsou kožené, a tudíž se musí "rozšlápnout", což při jejich životnosti znamená, že si je člověk ani "neužijte". Světlá barva se neustále špiní, a to i při sebemenším otření, avšak obuv jde velmi těžko (či vůbec) vyčistit, což se mi u jiných kožených bot dosud nestalo. Barva také po pár měsících zcela vybledne, takže se z růžových sandálů stanou "špinavě bílé", a to i při standardní pravidelné péči. Pásky na sandálkách se po krátkém čase naprosto (ne standardně jako u kožených bot) vytahají, a tudíž pokud nejsou nastavitelné (u Sany nštěstí ano), boty z nohou postupně začnou padat. Se vší úctou a respektu k řemeslu mi déle krásné vydržely "obyčejné" sandálky z CCC. Kvalita rozhodně neodpovídá ceně a boty bohužel, leč jsou velmi pěkné, nevydrží "roky", jak avizují na stránkách. To možná tak ty z Ecca. Všichni v mém okolí mají bohužel podobnou zkušenost (vyjma tenisek) co se týká slip-on, balerín či sandálků, takže se nejspíš nejedná jen o tu mou, a tak si další nákup i přes velké prvotní nadšení z tvorby "tuzemské" dílny dvakrát rozmyslím. Komunikace se zákazníky bohužel také vázne, vrácení peněz se člověk dočká jen stěží. Celkově spíše NEDOPORUČUJI a ostatním zákazníkům doporučuji se skutečně držet recenzí, aby se vyhli zklamání. Moc jsem chtěla věřit v nového "Baťu", ale za mne víckrát spíše ne a této firmě se vyhnu obloukem.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, je nám líto, že jste s naší obuví nespokojena, na zlepšení kvality budeme pracovat.

Jiří Andrlík
3. srpna 2022

hezký vzhled a pohodlné boty - Teny Brown

Marketingový tah "boty co vám vydrží mnoho let" je velice hezký, ale naprosto zavádějící. Jelikož podrážku u bot Teny (za mě model na kterém postavili marketing) vám nevymění i kdyby jste jim koleno vrtali.. přitom jsem ochotný zaplatit výměnu podrážky, ale nechci kupovat celé nové boty, které mají být "kvalitně provedené" kvůli hlouposti jako je podrážka. Prosil bych o odstranění tvrzení "vyměnit podrážku není až takový problém" z oficiálních stránek Vasky.cz - očividně to problém je. Mé boty jsou momentálně na reklamaci kvůli rozjíždějícím se švům na svršku, ale je to nit a to by bylo pochopitelné, ale neochota vyměnit podrážku i za příplatek? U těchto bot v této cenové kategorii? Neomluvitelné.. a to jsem si chtěl pořídit další... :/ Boty vlastním něco přes rok a nemyslím si, že mi více než další rok vydrží právě kvůli podrážce. O kůži se starám vzorově.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Jiří, mrzí nás, že se svým modelem Teny nejste spokojen. Výměna podešve u tohoto modelu bohužel není možná, protože se jedná o obuv lepenou, výměna není problémem u většiny našich kotníkových Vasek a všech polobotek, které vyrábíme flexiblovým způsobem.

Fialova Janulka
1. srpna 2022

V mém případě rychlou výměnu velikosti bot..za větší..byly skladem

Způsob provedení.. přichycení pásků u pantoflí.. stylem kancelářská sponka ze sešívačky?? Je to zřejmě nějaký místní ševcovský kumšt..

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojena se způsobem provedení našich pantoflí. Tento styl uchycení pásků máme již nějaký rok vyzkoušený a osvědčený, nejedná se samozřejmě o spony z kancelářské sešívačky ale o mnohem spolehlivější spojovací materiál, nemusíte se tedy bát, že by se Vám pantofle v tomto spoji rozbily.

Martin Svetnicka
29. června 2022

nic

Vasky mají perfektní marketing, ale naprosto neuvěřitelně neprofesionální zákaznický servis. Již 2x jsem se pokusil objednat obuv, ale nikdy nebyli schopni odeslat zásilku v určeném termínu, proto jsem byl pokaždé nucen odstoupit od kupní smlouvy a věřit, že vrátí peníze na účet. Na Facebooku reaguje pouze přihlouplý robot. Myslím si, že pokud si chcete koupit boty, tak jediná šance je v kamenné prodejně, kde je teda dle mé zkušenosti velmi nepříjemný personál.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Martine, mrzí nás, že jste nebyl spokojený s dodacími lhůtami. Co se týká komunikace, je nám líto, pokud neprobíhala dle Vašich představ, v budoucnu nás v případě potřeby můžete kontaktovat také na našem emailu instagramu anebo telefonu, právě z tohoto důvodu máme pro naše zákazníky k dispozici více komunikačních platforem, na kterých jsme aktivní.

Lenka
28. června 2022

Veliká nespokojenost. Boty jsem měla na sobě 2x, s tím, že byly zaprášené, tak jsem se vlhkým hadříkem utřela. Na růžové kůži vznikl obrovský flek, který nešel nijak vyčistit. Ani po použití speciálního přípravku na prodejně paní prodavačkou flek nezmizl. Doporučila mi, abych boty poslala na reklamaci. Reklamace byla do 3 dnů vyřízena s výsledkem zamítnuto, s tím, že nebyl dodržen postup čištění ... Pokud jsou boty určeny pouze na domácí použití, tak to má být řečeno hned na začátku, v takovém případě bych si boty určitě nekoupila. Mrzí mě, že Váš přístup je takový jaký je ... o to víc, mě to mrzí, s jakým nadšením jsem si boty kupovala. Pokud bych si u Vás měla ještě v budoucnu koupit boty, tak si to opravdu dobře rozmyslím. Nejedná se o boty za pár korun, reklamu máte taky obrovskou, ale co se týká dobrých vztahů se zákazníkem a snahy mu vyjít vstříc, tak tady velké mínus ....

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Lenko, děkujeme za Vaše hodnocení, je nám líto, že nejste spokojena. Vasky rozhodně nejsou určeny pouze na domácí použití. Doporučujeme V8m shlédnout video s přesným postupem údržby, které najdete na našem webu, věříme, že po ošetření budou Vaše Vasky opět dokonalé.

Miroslav Houdek
1. června 2022

Boty jsou hezké

Podešev je z nějaké pryže, která je krajně kluzká. Takhle kluzké boty jsem ještě snad nikdy neměl. Na obyčejném dlážděném chodníku jsem za mokra vypadal jako klaun, nohy mi podkluzovaly i při úplně normální chůzi :-o Trochu bych čekal, že při této ceně a "terénním" vzhledu bot Derby, bude vybraný materiál na nějaké přijatelné úrovni. Po přečtení různých recenzí také vidím, že nejsem zdaleka jediný, kdo je s tímto typem pryže nespokojen. Je to o zdraví. Chtěl jsem si objednat i nějaké pohorky, ale nejsem sebevrah.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Miroslave, mrzí nás, že s druhem podešve modely Derby nejste spokojen. U tohoto modelu nani problém podešev vyměnit, kdybyste se tedy zastavil na některou z našich prodejen Vasky vyzkoušet a vybral byste si Vám vyhovující podešev, dokázali bychom Vám Vaše Vasky znovu podrazit.

Regina Schusterová
25. května 2022

Nic

Boty jsem s partnerem zakoupila loňského roku v červnu, doba záruky na boty je 2 roky, boty jsem nosila cca 3 měsíce, co trvá zhruba léto. Pásek, který nelze nějak stáhnout, se vytáhl tak, že boty nelze nosit! V prodejně Vasky poté, co jsem je šla ani ne po roce (před létem) reklamovat, mně bylo sděleno, že boty nelze opravit ani za poplatek, to stejné mně řekli i v opravně obuvi, že boty jsou nekvalitní (kůže) a s touto vadou tudíž neopravitelné a nenositelné a mám je reklamovat u výrobce, což jsem tedy udělala, ale se zlou jsem se potázala. Odpověď, že s tím jsem měla počítat, že se kůže vytahuje? Kdybych na toto byla upozorněna, že se pásky takto za pár nošení vytáhnou, a následně se na tuto vadu reklamace nevztahuje, nikdy bych je nekoupila. Napsala jsem vyjádření k reklamaci a skoro tyden nikdo nereaguje! Velmi smutná zkušenost s timto obchodem…nechápu tedy k čemu tedy mám 2 roky záruku!!!

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Regino, moc nás mrzí Vaše nespokojenost, to že kůže časem změkne s povolí je její charakteristická vlastnost, tudíž není možné uplatnit na tuto skutečnost reklamaci, děkujeme za pochopení.

Adéla Hofmannová
24. května 2022

pěkný design

Zakoupila jsem loni růžové sandály a během jednoho léta se barva bohužel úplně vyšisovala.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Adélo, Vasky je potřeba pravidelně krémovat, nejlépe krémem v barvě kůže Vašich sandálů. Pokud potřebujete poradit, jaký krém z naší nabídky na Váš konkrétní model vybrat, napište nám na email: info@vasky.cz, rádi Vám poradíme.

Peterson Peterson
21. května 2022

Pohodlná poddajná kožená bota, mají ale zásadní nedostatky, pro které bych příště hledal jinou značku. Boty jsem kupoval v kamenném obchodě, obsluha byla milá a ochotná.

Design má několik špatných řešení. Očka nebyla od výroby vyztužená a tak se roztahují, ničí tkaničky, obtížně se zavazují. Špička podešve musela být upravena, aby nedostávala takovou zátěž při skopnutí, hrozilo rozlepení. Poslední mínus má Vasky za to, že jde o převzaté výrobky Flexiko, jen šité z odlišné kombinace usně-podešve s malou mírou vlastního přínosu-vylepšení.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, je nám líto, že s Vaskami nejste spokojen, některé z našich modelů vyztužená očka mají, například Farmářky, zkuste na ně mrknout na náš web, věříme, že by se Vám mohli líbit.

Klicnik Simon
9. května 2022

pěkný design, pohodlné

Příšerná komunikace a zákaznický servis, po 3 měsících čekání na objednávku jsem se konečně domluvil v call centru (a to jsem musel hodně urgovat, volal jsem týdně), že část objednávky pošlou na prodejnu a na druhou polovinu počkáme. Za měsíc přišel z ničeho nic email, že objednávka byla stornována a od té doby (měsíc) čekáme na peníze. Na zákaznické lince nic nevyřešili. Boty nakupovat pouze na prodejně!!

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Simone, omlouváme se za špatnou komunikaci. Kontaktujte nás prosím na email info@vasky.cz, kde s Vámi problém s vrácením peněz vyřešíme.

Václav Míček
5. května 2022

KOMUNIKACE. V zime objednane boty - dle stranek skladem. Po par tydnech jsem je kontaktoval, zda uz boty odeslali. V klidu mi bylo sdeleno, ze je teprve vyrabi a dodani za 4-6 tydnu. Vse stornovano. Nedavno jsem reklamoval jine boty - po roce dira v podrazce na obou botach. Odeslano s formularem. Zadna komunikace. Nasledne postou prisel balicek s formularem, kde bylo sdeleno, ze boty dali do opravy a nasledne uvedena informace, ze jde o bezne opotrebeni a vraceni zpet bez opraveni. No u bot za skoro 3 000 bych cekal jinou vydrz. Uz nikdy vic.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Václave, omlouváme se za nedostatečnou komunikaci, pracujeme na tom, nyní již emaily o přijetí zboží posíláme. Co se týče reklamace, pokud Vám přišyi boty bez vyměněné podrážky i přes to, že byla podrážka zničená a boty v záruční době, kontaktujte nás prosím na info@vasky.cz, kde problém společně vyřešíme. Děkujeme.

Veronika Šťastná
26. dubna 2022

Boty vypadaji moc krasne.

Bohuzel se musim pridat k negativnimu hodnoceni, jelikoz jsem z bot velmi zklamana. Koupila jsem si Vasky Slip-on o cislo mensi nez si bezne kupuji v jinych obchodech. Boty mi ale sedly perfektne. Po par nosenich, tak peti, se boty roztahly a musela jsem si do nich poridit vlozky a pasky na paty. Ovsem boty se roztahly jeste vic. Boty se pri chuzi sundavaji, coz mi pri dlouhem chozeni zpusobuje neskutecne bolesti paty. Boty se tedy prakticky nedaji uz nosit. Jelikoz uz nevim jak tento problem vyresit, rozhodla jsem se koupit boty jinde a Vasky schovat do botniku.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Veroniko, děkujeme za Vaše hodnocení, mrzí nás, že s Vaskami nejste spokojena.

Registrovaný uživatel
6. dubna 2022

Marketing Vzhled obuvi, dokud se nezačne používat

V létě se ve Vaskách potí nadměrně nohy. Bílá podešev a bílé prošití je za chvíli používání strašně špinavá a nejde jednoduše omýt. Celkově jsou boty po roce nadměrně zašlé, nevypadají vůbec hezky, podrážka pod patou je skoro již sešlapaná. Vasky si již nekoupím, zlaté české botasky, ty vydržely mnohonásobně více.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, moc nás mrzí Vaše nespokojenost. Na bílou podešev doporučujeme čistič Multiclean, obsahuje totiž citrusový výtažek, který bělí a poradí si také s jakoukoli nečistotou. Zároveň, pokud budete kůži pravidelně krémovat a vyživovat, věříme, že Vám Vasky vydrží několik let.

Registrovaný uživatel
3. dubna 2022

Myšlenka mladého pána, minimalismus a marketing...

Prodávají boty, které vlastně teprve začnou šít a málo kdo ví, že se šijí všude jinde než ve zmíněné rodinné firmě a kvalita je pak nekontrolovaná atd atd... Věčně jen sliby a na objednávku čekáte nekonečně... Za mě zklamání...:(

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, doba výroby je vždy uvedena na našem webu u každého modelu. Ruční výroba potřebuje svůj čas, na každém páru si dáváme náležitě záležet. Boty šijeme ve Zlíně a nově i u našich sousedů na Slovensku v Pártizánském, tuto novinku jsme ovšem netajili a s našimi zákazníky ji sdíleli.

Jakub Pavlicek 89
30. března 2022

Firma Vasky je pro mne obrovským zklamáním. Všude v médiích působí velmi solventně a prémiově, ale po zkušenostech s nákupem jsem zjistil pravý opak. Na objednané pouzdro na mobil jsem čekal více než 2 měsíce. Bez omluvy či informace slíbené termíny dodání sami prodlužovali. Při mé poslední nespokojené reakci jsem dostal přislíbenou kompenzaci ve formě pečujícího prostředku na kůži zdarma. Na faktuře byl uveden, ale fyzicky k pouzdru nic nedorazilo. Z mých zkušeností firma vůbec není tou kvalitou a prémiovostí, za kterou se vydává. Chtěl jsem si objednat boty na jaro a rozhodně nakoupím raději jinde. Zkušenost mě mrzí, těšil jsem se, že tu máme novodobého T. Baťu.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Jakube, moc nás mrzí, že jste na svou objednávku musel tak dlouho čekat. Krém k ošetření Vám rádi dodatečně dopošleme. Napište nám prosíme email na adresu: moje@vasky.cz. Za vzniklé komplikace se velmi omlouváme. Po Vánoční sezóně jsme si vědomi svých chyb a věříme, že se z nich do budoucna poučíme a Vás k nákupu u Vasek opět přesvědčíme.

L
28. března 2022

Dobrá je jen reKlama.

Boty mám dvoje. Letní sloužily dobře, ale když jsem chtěla novou podešev, protože ta úplně praskla, bylo mi sděleno, a není to nikde na stránkách (tam naopak reklamy na kvalitu a udržitelnost a možnost opravy), bylo mi sděleno, že zrovna u těchto bot to nelze. Zimní boty jsem chtěla s jinou podrážkou, za toto přání jsem zaplatila. Po nenormálně dlouhém čekání na dodání bot přišly boty s podrážkou, kterou jsem nechtěla. Oddělení péče o zákazníky- na každou odpověď jsem čekala dny, psali mi různí lidé bez znalosti problému a jakékoli vlastní snahy situaci napravit, ..nabídka opravy, finančního vyrovnání- nic. Takže boty za tisíce jaké nechci, nové ne, protože by přišly až po zimě (bylo mi řečeno, že rychleji nelze) a 500kč vráceno až po urgenci.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, je nám líto, že jste zklamaná. U některých našich modelů je z důvodu pracovních postupů výměna podešve možná, u jiných, vyráběných jiným způsobem bohužel ne. Mrzí nás také, že s výměnou podešve a ani s komunikací z naší strany jste nebyla spokojena. Pro příště máme několik komunikačních kanálů, na kterých nás můžete kontaktovat a zvolit si, kde je pro Vás komunikace s námi nejlepší, používáme email, facebook, instagram, telefonní linku i možnost přímých dotazů na našem webu.

Drobeczechcs
23. března 2022

Nic

Jsem docela zklamám, dvoje boty za bezmála 4000 KČ jedny ale kvalita tomu neodpovídá. Farmářky mají křivě našitá poutka, beránek po jedné sezóně prošlapán. Na společenských botách se odlepuje černá barva z podrážky a to je nosím tak jednou do měsíce. Nakonec se člověk dozví, že zázračný podnikatel prodává defacto to samé co jeho otec akorát za dvojnásobné ceny.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, moc nás mrzí, že nejste s Vaskami spokojen, na kvalitě si zakládáme, tudíž, pokud bylo něco v nepořádku určitě by byla na místě reklamace, kterou bychom vyřídili. V případě zájmu se nám můžete ozvat na email: reklamace@vasky.cz kde vše společně jistě vyřešíme.

Katka Samková
11. března 2022

Boty jsou dobře ušité, po pár použití se rozchodily a přestaly dřít. Jsou na můj vkus trošku humpolácké, což z fotek nejde zcela poznat.

Jazyk nedrží dobře na místě, často sklouzne ke straně a musím ho furt rovnat. Co mě ale mrzí nejvíc: mám boty teny pink. Přišly v krásné růžové barvě, kůže je hladká, boty pravidelně impregnuji a šetrně čistím. Už po roce používání ale barva vybledla, jak vypadala původně je vidět jen na částech jazyku, které jsou schované. Barva vypadá teď dost ošuntěle - čekala bych při správné péči trochu lepší výdrž.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, Katko, děkujeme za Vaši recenzi, Vasky je potřeba nejen čistit a impregnovat, ale i pravidelně krémovat, nejlépe krémem v barvě obuvi. Věříme, že po aplikaci pár vrstev bude barva opět taková, jakou jste na začátku pořizovala.

Registrovaný uživatel
11. března 2022

Nakoupila jsem dva páry, jeden pro sebe a druhý jako dárek. Můj pár byl v pořádku, jsou moc pohodlné.

Boty, které měly být dárkem, byly poškrábané, jedna bota byla dokonce jakoby přešitá druhou řadou stehů. Musela jsem vrátit a rychle shánět jiný dárek.

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, mrzí nás, že pár Vasek, který měl být jako dárek nebyl dokonalý. Je škoda, že si nyní nemůžeme chybu prohlédnout a případně situaci napravit, pokud byste měla zájem, můžete se nám ozvat na email: moje@vasky.cz, kde situaci případně dořešíme.

Registrovaný uživatel
11. března 2022

Nic

V prodejně na Příkopech , velmi neochotný personál, který dělal, že zákazníky nevidí. Zákazníci se tam potýkali s krabicemi. V obchodě kde jsou tak drahé boty ??? A ještě ze Zlína odkazující se na tradici Bati? Ten by asi zaplakal .

Obchod Vasky odpověděl

Dobrý den, je nám líto, že návštěva naší prodejny nebyla taková, jakou byste si představoval/a. Při Vaší další návštěvě uděláme vše pro to, abyste se cítil/a maximálně spokojeně a odcházel/a alespoň s jedním párem naší kvalitní obuvi.