Žádná komunikace ze strany obchodu, na stránkách jsem našla, že pokud si chci zboží vyzvednout, mám počkat na potvrzení, že zboží čeká. Komunikace ze strany obchodu žádná, budu objednávku rušit
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Objednáno před pěti dny, a ani slovo o nějakém dalším postupu objednávky
Zboží ještě nepřišlo. A kdybych se neozval tak ani nevím jak to je s mojí objednávkou.
Zásilka stále nedorazila. Od 18.4.
Zásilka zatím nedorazila
Zboží dorazilo s prošlou dobou trvanlivosti. Od té doby obchod nekomunikuje.
Objednáno 6.4. a do dnes 17.4. nedožil balíček a to v hodnotě přes 600 Kč !!!!na email neodpovídají. Sem velice vytočena!!!
Dlouhá doba dodání.
Ziadal som ich o IBAN a vobec neodpovedali
vše. celkový přístup, zboží objednáno před 14 dny, a žádná komunikace. Psala jsem 3 emaily, zboží je zaplacené a nikdo nereaguje. Celková objednávka za 1200,- opravdu jsem naštvaná. NEDOPORUČUJI! PODVODNÍCI ani peníze nevrátěj!!
Rychlé dodání ok
Sortiment
Komunikace s obchodem
Zbozi nedorazilo
Do dnesniho dne nebyla odeslana objednavka a nikdo nekomunikuje.
Komunikace - oznámení obchodu
Rychlost dodaní
Rychlé dodání zboží a kvalitu zboží
Rychle dodaní a dobrá komunikace
Zboží ještě nedorazilo.
Doručení chtěla jsem zboží synovi k narozeninám a stále nic strašně moc dlouhá dodací doba
