Před 6 dny objednáno a dosud žádná informace o stavu zboží a odeslání objednávky. Chápu, že je vánoční čas, ale i obchody s dárky na míru připravují/odesílají rychleji.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Stále čekám na objednané a jiz zaplacené zboží. Tak dlouho jsem nikdy nečekala. Chápu, že budou Vánoce, ale tohle už je moc.
zboží stále nemám, reacke žádná
Všetko. Nákup má doraziť, ale už ho nechcem. Pretože som ho potrebovala na Mikuláša, a nestihol prísť. Tak som žiadala obchod o storno. To neurobili, a tovar namiesto toho odovzdali kurierovi. A má mi doraziť. Nákup neprevezmem, a žiadam už 3 × o vratenie peňazí, a storno oboch objednávok. Tiež absolútne nekomunikujú: neodpisujú na maily, príde vám len inform.email, o stave objednávky. Nechápem. Nakupovala som tu prvý a posledný krát. Macáková Nina
Balíček ještě nedorazil a nemám ani informaci o tom, kdy a zda vůbec dorazí.
Výrobek jsem nikde jinde nesehnala
Nic. Obchod je podezřelý, nikdo nekomunikuje! Dejte si pozor!
Na tento obchod pozor! Absolutně NEKOMUNIKUJE! Objednávku jsem po 7 dnech od objednání zboží (nulová komunikace) zrušil (nevěděl jsem aký je stav atd.. Přesto mi po 14!!! dnech zboží zaslali (opět nulová komunikace, telefony neberou, na e-maily neodpovídají). Zboží jsem nevyzvedl protože nevím co by v balíčku bylo. Obchod na nic nereaguje!
Zaplacené zboží , již tři týdny nedorazilo , nikdo tam neobjednávat
dlouhá dodací lhuta,nemodani všech produktu
Objednala jsem adventní kalendář který měl být jako dárek k Mikuláši. Bohužel nedorazil včas, zaslala jsem tedy mail že ruším objednávku a žádám vrácení peněz. Druhý den mi přišel mail o odeslání balíku. Na maily nikdo neodpovídá.
Široký výběr a hezké ceny
Ráda bych věděla jak je na tom moje objednávka. Žádné informace jsem nedostala a už mám objednávku zaplacenou přes 10 dní
Prozatím nic nepřišlo a na email nereagují
zboží nedorazilo
Čas odeslání, který zdá se ještě nepřišel…
Vše , zboží ještě nedorazilo , žádný email o stavu objednávky. Příště bych zde nenakoupila.
Že mi nedorazlo stále zboží a nebylo ani předáno dopravci
Neobjednávat, absolutní ignorace, nikdo z obchodu nekomunikuje.
Řeším nahlášení na PČR a ČOI
Sortiment zboží
Zboží stále ještě nedorazilo a je již uhrazené. Zboží bylo objednáno k Mikuláši.
nereagují, objednáno 25/11/2024 zboží stále nebylo doručeno.
Zaplaceno 19.11 a stale nedodano a zadna informace!! Tel vypnut a email reakce 0
