Vše výborné
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zboží je zaplaceno i s dopravou a nebylo dodáno, velké zklamání z tohoto eshopu
Čekal jsem na objednávku tři týdny což je dle mého moc
Zboží objednáno, zaplaceno, nejméně 10 dnů, komunikace žádná a nedoručeno
No asi nic
Po platbě předem se nikdo neobtěžuje objednávku doručit. Ani po 5 dnech me nikdo nekontaktoval
super výběr
uz 5 dni zboží nedorazilo snad brzy dorazí :/
Výběr zboží
Objednané a zaplacené zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje. Na emaily nereaguje, telefon je buď vypnutý, nebo okamžitě pozazvonění típne. Čeká nás řešení odstoupení od smlouvy a patrně i následné řešení s Českou obchodní inspekcí a následně soudem.
Objednávka nepřišla.
Zbozi stale nedorazilo
Chcete hodnotit obchodd a zbozi nemám. To je smutné
Rychlost vše ok
Rychlost, pestrost.
Slib že zboží bude brzy
Že ještě nepřišlo
Objednávka přišla v čas a v pořádku
Zásilka stále nedorazila. Komunikace nula.
Zboží jsem stále nedostala
Komunikace super
Dopravce PPL
DODÁNÍ A VÝBORNÁ CHUT
Balení,komunikace
spokojená, super
