Dodání zboží v roztrhaném balíku a z něho se ztratilo část zboží !!!
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Super obchod výborné ceny y zboží
Dlouhá doba dodání
cokoláda výborná, hrneček také perník také dobré
nepřišla ta malá čokoládové figurky
nedostal jsem zasilku
Zboží ještě nepřišlo
scam, bude resit policie
Zboží stále nedorazilo a na e-mail nikdo nereaguje. I přesto, že zboží uvádějí skladem a doručení 1-3 dny.
Balik nepřišel
Zasilkovna me sklamala
Komunikace obchodu žadná a dlouhá dodací lhůta i když vše bylo skladem.
dlouhá čekací doba na dárek, který jsem nutně potřebovala.cca 3 týdny.
Zboží ještě nedorazilo.
chtěla jsem mít zboží na Milukáše
Zboží objednáno,ale již čtvrtý (pracovní) den semnou nikdo nekomunikuje..na dotaz jak to vypadá s mojí objednávkou,ani obraz ani zvuk.. přitom zboží bylo psáno že je skladem.. odeslány 3 maily s dotazem a stále se nikdo neozval..
Zboží nemám a nikdo nereaguje.
Rychlost dodání.
Zboží dorazilo poškozené
Bylo zabalené výborně ale po rozbalení bylo poškozené uvnitř takže už ho museli poškozené zabalit.
Rychlost dodání
Rychlé dodání
mnamka vsechno. komunikace svama je dobra velmi.
