Seznam.cz

Adventní kalendář LEGO pro rok 2021

Adventni-kalendar-LEGO-2021
Zdroj: Unsplash.com
Michaela-Zdenkova
Michaela Zdeňková před 1 měsícem

Adventní kalendáře jsou oblíbený způsob, jak si zpříjemnit čekání na Ježíška. Pokud se vám nechce děti zahrnovat dalšími sladkostmi, můžete vybrat kalendář s trvalejší hodnotou. Jednou z možností může být také výběr jednoho z několika nově představených adventních kalendářů od společnosti LEGO. Co pro letošní vánoční svátky připravili?

Adventní kalendáře LEGO pro rok 2021

Porovnat paramentry

Adventní kalendář LEGO Harry Potter

Pro všechny malé kouzelníky a kouzelnice je tu adventní kalendář LEGO Harry Potter. Uvnitř děti naleznou 24 úžasných dárečků na každý den. Mezi nimi je například 6 exkluzivních minifigurek – Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Dudley Dursley a Griphook, sestavitelné modely z Gringottovy banky a různé kouzelné předměty z filmů s Harry Potterem. Kalendář obsahuje také 2 náhodně vybrané sběratelské kouzelnické kartičky. A to není vše. Na LEGO Harry Potter adventním kalendáři je navíc natištěna desková hra, s kterou bude čekání na Štědrý den ještě o něco kouzelnější a zábavnější.

 • Věk: 7+
 • Počet dílků: 274
 • 6 minifigurek
lego-adventni-kalendar-Harry-Potter
Zdroj: lego.com/cs-cz
LEGO Harry Potter adventní kalendář je skvělý dárek pro všechny malé kouzelníky a čarodějky.

Adventní kalendář LEGO Star Wars

S adventním kalendářem LEGO Star Wars pro rok 2021 potěšíte všechny malé i větší fanoušky Star Wars seriálu The Mandalorian. Adventní kalendář LEGO Star Wars v sobě ukrývá řadu minifigurek, modelů a doplňků, které jsou inspirovány právě 2. řadou tohoto seriálu. Mezi 7 postavičkami nechybí ani Mandalorian a Dítě (Grogu), kterému se občas přezdívá Baby Yoda. Kromě toho si děti užijí spoustu zábavy při stavění modelů úžasných vozidel, stíhaček či vesmírných lodí. Pod 24 políčky se nachází celkem 335 dílků stavebnice LEGO, které je možné propojit s dalšími sadami z řady LEGO Star Wars.

 • Věk: 6+
 • Počet dílků: 335
 • 7 minifigurek
adventni-kalendar-lego-star-wars
Zdroj: lego.com/cs-cz
Všichni fanoušci Star Wars seriálu The Mandalorian budou nadšením bez sebe z adventního kalendáře LEGO Star Wars pro rok 2021.

Adventní kalendář LEGO Friends

Adventní kalendář LEGO Friends je skvělým dárkem pro všechny děti, které milují Vánoce a stavebnice zároveň. Kalendář v sobě ukrývá 24 roztomilých vánočních modelů. V sadě děti naleznou například figurky koťátka a štěňátka, 5 mikropanenek LEGO Friends či různé sestavitelné hračky s vánoční tématikou. Mezi sestavitelnými modely jsou velké sáně, vánoční stromek, piano nebo třeba robot na dálkové ovládání. Spodní odklápěcí deska kalendáře je ideální k hraní a vystavování jednotlivých modelů. S LEGO Friends adventním kalendářem pro rok 2021 bude čekání na Vánoce o poznání příjemnější a kouzelnější.

 • Věk: 6+
 • Počet dílků: 370
 • 5 mikropanenek + 2 zvířecí figurky
lego-friends-adventni-kalendar
Zdroj: lego.com/cs-cz
Potěšte svou malou holčičku úžasným adventním kalendářem LEGO Friends 2021.

Adventní kalendář LEGO City

Zpestřete svým nejmenším čekání na svátky s adventním kalendářem LEGO City pro rok 2021. Kalendář představuje skvělý dárek pro děti už od 5 let. Na vnitřní straně dvířek je vždy k dispozici srozumitelný návod na stavění pro daný model. Mezi ukrytými dárky naleznou děti oblíbené postavy z televizního seriálu LEGO City Dobrodružství – Boba, Betty, Sama Grizzleda, Shirley Keeperové nebo Fendricha. Ty jsou doplněny skvělými sestavitelnými vozidly a doplňky. Kalendář navíc obsahuje rozkládací podložku s motivem zimního města. LEGO City adventní kalendář přináší nejenom spousty úžasných překvapení, ale i inspirace a vánoční atmosféry.

 • Věk: 5+
 • Počet dílků: 349
 • 6 minifigurek
lego-city-adventni-kalendar
Zdroj: lego.com/cs-cz
Adventní kalendář LEGO City udělá radost všem fanouškům televizního seriálu LEGO City Dobrodružství.

LEGO Marvel adventní kalendář Avengers

Všichni fanoušci komiksového studia Marvel ve věku od 7 let budou doslova u vytržení z adventního kalendáře Avengers. Všech 24 políček ukrývá dárečky na každý den, které dětem zpestří čekání na Ježíška. Pod dvířky naleznete 7 minifigurek superhrdinů, mezi kterými nechybí Iron Man, Spider-Man, Black Widow, Thor nebo Captain Marvel, množství úžasných doplňků a skvělých modelů k sestavení. Mezi modely je například Spider-Manův dron nebo věž Avengerů. Navíc, pod posledním políčkem s číslem 24 se ukrývá jeden z nejmocnějších předmětů ve vesmíru! LEGO Marvel adventní kalendář Avengers je skvělým předvánočním dárkem pro všechny malé superhdiny.

 • Věk: 7+
 • Počet dílků: 298
 • 7 minifigurek
lego-marvel-adventni-kalendar-avengers
Zdroj: lego.com/cs-cz
Pro malé superhrdiny a superhrdinky je tu adventního kalendář Avengers od LEGO Marvel.

Z adventních kalendářů na Zboží.cz si vybere každý

Kde koupit adventní kalendář LEGO 2021

LEGO Harry Potter 76390 Adventní kalendář

LEGO Harry Potter 76390 Adventní kalendář

od  

LEGO Stat Wars 75307 Adventní kalendář

LEGO Stat Wars 75307 Adventní kalendář

od  

LEGO Friends 41690 Adventní kalendář

LEGO Friends 41690 Adventní kalendář

od  

LEGO City 60303 Adventní kalendář

LEGO City 60303 Adventní kalendář

od  

LEGO Super Heroes 76196 Adventní kalendář The Avengers

LEGO Super Heroes 76196 Adventní kalendář The Avengers

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

Michaela-Zdenkova

Michaela Zdeňková

Redaktor

Redaktorka, která se psaním článků živí už sedmým rokem. Aktuálně se zaměřuje především na články o domácnosti, zahradě a životním stylu. Kromě psaní se ve volném čase věnuje vaření a pečení, výrobě macramé, malování nebo pěstování bylinek a zeleniny na svém pidi dvorku. Zároveň je milovnicí kvalitní hudby, filmů, knih a procházek se svou rodinou a psem.

Více článků od Michaely

Přečtěte si také