Hlavní obsah stránky

LEGO Harry Potter 76390 Adventní kalendář

Speciální vánoční dárek pro fanoušky Harryho Pottera. Adventní kalendář LEGO Harry Potter obsahuje 24 dárečků na každý den, takže dětem zpříjemní čekání na Vánoce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Speciální vánoční dárek pro fanoušky Harryho Pottera. Adventní kalendář LEGO Harry Potter obsahuje 24 dárečků na každý den, takže dětem zpříjemní čekání na Vánoce. Za každými z 24 dvířek kalendáře se nachází jiný dárek.

Čeká na vás 6 minifigurek – Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Dudley Dursley a Griphook – a k tomu navíc další vzrušující předměty a kouzelné doplňky z filmů s Harry Potterem. Zatímco se pomalu blíží den D, děti mohou kombinovat jednotlivé modely a připomenout si Harryho úžasnou cestu ze Zobí ulice do Bradavic.

Součástí jsou dopisy z Bradavic propadávající krbem, scéna v Gringottově bance, kde si Harry vybere zlato, dále nákup Harryho školních potřeb a také setkání se sovou Hedvikou. Barevný spinner přináší ještě více vzrušení a zábavy. Herních možností je tolik, že jejich kouzlo vydrží po celý rok. Obsahuje také 2 náhodné kouzelnické kartičky (celkem jich je 16).

Stavebnice Lego Harry Potter je určena malým kouzelníkům od 7 let. Prožijte znovu naplno nejzásadnější momenty, které jsou věrně zachyceny postavami a místy ze série příběhů o kouzelníkovi Harry Potter a jeho přátelích Hermioně Grangerové a Ronu Weasley. V magickém světě stavebnice Lego Harry Potter se tak znovu setkáte s oblíbenými hrdiny, se kterými se můžete vydat na průzkum po chodbách školy v Bradavicích, nebo si zahrát famfrpálový turnaj. Objevte jaká další dobrodružství můžete zažít se stavebnicí Lego Harry Potter.

Parametry

Věk dítěte7 roků
Počet dílků274
Typ stavebniceAdventní kalendář
LEGO sérieHarry Potter
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo76390

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO