Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Pohádky

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Pohádka O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky - Ludmila Bakonyi Selingerová

O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky - Ludmila Bakonyi Selingerová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2022

Jak vlastně vzniká duha? Proč zapadá slunce? Jak drží mraky na obloze? Také máte doma malého zvědavce, který rád zkoumá vše,…

312 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Trnková Klára - Příslovníček

Trnková Klára - Příslovníček

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 56
  • Rok vydání 2015

ilustrace Jiří Trnka, vydalo Studio Trnka, 2015, vázaná, 56 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hurvínek a Mánička na neznámé planetě - Martin Klásek

Hurvínek a Mánička na neznámé planetě - Martin Klásek

Ve vesmíru je planetka, kterou obývají mimozemšťané - Mlhoňové! Bohužel je ovládá šestinohý obr, který jednoho z nich vyšle…

115 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Pletené pohádky - Vlasta Žáčková

Pletené pohádky - Vlasta Žáčková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 68

V této knížce najdete sedm kratších pohádek pro velké i malé, které pohádková babička upletla z kouzelné vlny. Setkáte se s…

od 73 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Wiejski cyrk - Wiesław Drabik

Wiejski cyrk - Wiesław Drabik

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Veselé příběhy Čtyřlístku 6.

Veselé příběhy Čtyřlístku 6.

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 2026

Připravili jsme druhé vydání velké komiksové knihy Čtyřlístku.Veselé příběhy Čtyřlístku jsou šestým dílem v řadě, obsahují…

od 451 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Němcová Božena - Pokladnice našich pohádek

Němcová Božena - Pokladnice našich pohádek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2003

ilustrace Lucie Pítrová, vydalo Ottovo nakl., 2003, vázaná, lamino, 120 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Jenningsová Linda - Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled

Jenningsová Linda - Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 58
  • Rok vydání 1991

ilustrace Anne Grahame Johnstoneová, nakl. Kentaur, 1991, vázaná, lamino, 58 stran, pěkný stav v knize, na hraně desek malá…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hrubín František, Zmatlíková Helena - Paleček

Hrubín František, Zmatlíková Helena - Paleček

  • Rok vydání 1966

ilustrace Helena Zmatlíková, leporelo, nakl. SNDK, 1966, dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Disney - Zlatá sbírka pohádek: Bambi

Disney - Zlatá sbírka pohádek: Bambi

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2021

nakl. Hachette, 2021, vázaná, lamino, ilustrovaná, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Jirásek Alois - Staré pověsti české

Jirásek Alois - Staré pověsti české

  • Počet stran 301
  • Rok vydání 1970

ilustrace Jiří Trnka, nakl. Albatros, 1970, celoplátěná vazba, 301 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Lamková, Lamka, Koutná - Káťa a Škubánek

Lamková, Lamka, Koutná - Káťa a Škubánek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2020

Pohádky na dobrou noc, nakl. Albatros, 2020, vázaná, 200 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Disney Walt - Kráska a zvíře: Kouzelné vánoce

Disney Walt - Kráska a zvíře: Kouzelné vánoce

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2000

nakl. Egmont, 2000, vázaná, lamino, bohatě ilustrovaná, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Příběh rodiny Smrtičovy: Temné dědictví - Harald Tonollo

Příběh rodiny Smrtičovy: Temné dědictví - Harald Tonollo

Dvanáctiletá Polly toho má opravdu dost. Už to se svou rodinou nevydrží ani o den déle. Podivné záliby tatínka Patricia,…

199 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Příšerky, s.r.o. (Rozšířená realita s pomocí webkamery)

Příšerky, s.r.o. (Rozšířená realita s pomocí webkamery)

  • Počet stran 32
  • Rok vydání 2013

Vydej se na výpravu do Monstropolis a připrav se na setkání se svými oblíbenými hrdiny Příšerek, s. r. o. tváří v tvář!…

229 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Víly Nevíly: Daleko od břehů - Kiki Thorpeová

Víly Nevíly: Daleko od břehů - Kiki Thorpeová

Dobrodružství s vílami a Petrem Panem Víly Nevíly se doslechly o někom, kdo žije v Zemi Nezemi – legendárním chlapci, který…

799 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Farebná polícia Kniha

Farebná polícia Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština

Kniha - slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Maľovanka s nálepkami.…

od 74 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Hravé zvieratá Kniha

Hravé zvieratá Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština

Kniha - slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Úžasná maľovanka so samolepkami.…

od 74 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Hravá farma Kniha

Hravá farma Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 32

Kniha - 32 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Úžasná maľovánka so samolepkami…

od 74 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Vianočné spojovačky: Rozviň svoj talent na maľovanie a staň sa umelcom. Kniha

Vianočné spojovačky: Rozviň svoj talent na maľovanie a staň sa umelcom. Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 48

Kniha - 48 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Vyfarbi ich! Aktivita na zamestnanie detí!…

od 74 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Deníčky jednorožce Duháčkův nový kouzelný kamarád Kniha

Deníčky jednorožce Duháčkův nový kouzelný kamarád Kniha

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 80

Kniha - autor Rebecca Elliott, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Duháček třpytivý ocásek chodí nesmírně rád do Školy…

74 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Pohádka Naši domáci miláčikovia Kniha

Naši domáci miláčikovia Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 32

Kniha - 32 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Aktivity so samolepkami…

od 74 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Koně a poníci Moje první samolepkování

Koně a poníci Moje první samolepkování

  • Čeština
  • Počet stran 16

Koně a poníci Moje první samolepkování Zábava se samolepkami! S touto samolepkovou knížkou se dětičky pobaví s nálepkami a…

od 75 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Byczek - Mariusz Niemycki [PL] (2025, Plastový obal, Skrzat)

Byczek - Mariusz Niemycki [PL] (2025, Plastový obal, Skrzat)

  • Rok vydání 2025

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Chwalipięta - Wiesław Drabik

Chwalipięta - Wiesław Drabik

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Bóbr i jeleń - Opala Renata

Bóbr i jeleń - Opala Renata

  • Polština

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Bóbr u kowala - Marek Wnukowski

Bóbr u kowala - Marek Wnukowski

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Sowa - Opala Renata

Sowa - Opala Renata

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Z tatą w zoo - Wiesław Drabik [PL] (2022, Brožovaná, Skrzat)

Z tatą w zoo - Wiesław Drabik [PL] (2022, Brožovaná, Skrzat)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Już czytam sam. Calineczka - Anna Podgórska

Już czytam sam. Calineczka - Anna Podgórska

Książka do pierwszych samodzielnych prób w czytaniu znana treść bajki o Brzydkim Kaczątku oraz krótki, pisany dużymi…

od 31 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Princezna Nely a tajemství mátového peříčka

Princezna Nely a tajemství mátového peříčka

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2023

Již druhý příběh o princezně Nely volně navazuje na knihu „Nely princezna ze Chateau Mcely“. Ústřední postavou je opět…

490 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Pohádka Báječné příběhy Čtyřlístku 5.

Báječné příběhy Čtyřlístku 5.

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2026

Připravili jsme druhé vydání velké komiksové knihy Čtyřlístku.Báječné příběhy Čtyřlístku jsou pátým dílem v řadě, obsahují…

od 507 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Knížka s postavičkou - Červená Karkulka

Knížka s postavičkou - Červená Karkulka

  • Čeština
  • Rok vydání 2023

Červená Karkulka byla vždy dobrodružná a neohrožená holčička. Aby mohla navštívit babičku, beze strachu vkročí do lesa zlého…

od 509 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Vidíš mě? - Marka Míková, Čapkovičová Estre (2025, pevná)

Vidíš mě? - Marka Míková, Čapkovičová Estre (2025, pevná)

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Hravě, interaktivně a s humorem učí děti o zraku a různých zrakových handikepech. Součástí knihy jsou 3 páry simulačních…

od 540 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Drclíkov

Drclíkov

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 209
  • Rok vydání 2025

Drclíci a drclinky jsou kouzelné bytosti zrozené z myšlenek a emocí bikerů. Obývají tajemný kopec plný klopenek, skoků a…

549 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Pohádka Jedééém - Ester Stará, Marie Urbánková

Jedééém - Ester Stará, Marie Urbánková

  • Čeština
  • Počet stran 30
  • Rok vydání 2024

Interaktivní kniha pro děti z edice POP PAP knihy, která vezme malé čtenáře na bláznivou cestu plnou dobrodružství,…

od 694 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Scottish Folk & Fairy Tales: Epic Tales

Scottish Folk & Fairy Tales: Epic Tales

  • Pevná / vázaná
  • Angličtina
  • Počet stran 430
  • Rok vydání 2023

The folklore of Scotland has gripped the imagination for centuries, with its stories of sublime creatures, high adventures…

699 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Pohádka Krokodýlova kapela - Jiří Štraub

Krokodýlova kapela - Jiří Štraub

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Krokodýl je obrovským fanouškem a přítelem kapely AC/DC, v níž hrají električtí úhoři. Díky ní přijde na to, že má talent ke…

349 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Pidižvouk - Martin Daneš

Pidižvouk - Martin Daneš

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Víte, co nebo kdo je Pidižvouk? Nebudeme vás napínat - je to racek. Cože? Obyčejný racek?, říkáte si. Jenže tenhle racek…

356 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Princezna stokrát jinak - Belko Tomáš

Princezna stokrát jinak - Belko Tomáš

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2022

Princezna Stella to vůbec nemá lehké. Každé ráno se probudí jako někdo cizí. Jednou je stařena, jindy nemluvně, pak hubený…

357 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Veselé pohádky ze všech končin světa - Jaroslav Tichý

Veselé pohádky ze všech končin světa - Jaroslav Tichý

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2023

V barevné truhličce plné pohádek najdete veselé příběhy z různých zemí: ze Španělska, Anglie, z Indie a Číny, také pohádku…

357 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Příběh Františky - Marie Hledíková

Příběh Františky - Marie Hledíková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2022

Devítiletá Františka žije v dočista černobílém světě. Jednoho večera ji v pokojíčku navštíví barevný had. Nabídne jí, že ji…

357 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Adelinka a Čarovná pekáreň

Adelinka a Čarovná pekáreň

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2025

Maškrtníci a maškrtníčky, vstúpte do Čarovnej pekárne a užite si chuť nielen čerstvo upečených koláčikov, ale aj kúzla…

od 370 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Tleskač - Jaroslav Foglar, David Jan Žák

Tleskač - Jaroslav Foglar, David Jan Žák

Jan Tleskač vyrůstá ve stínadelském sirotčinci na Rváčově. Jeho jedinou památkou na rodiče je kovový hlavolam ježek v kleci…

399 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Pohádka pohádek - Giambattista Basile

Pohádka pohádek - Giambattista Basile

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Výbor dvaceti devíti pohádek ze slavného Pentameronu italského básníka a sběratele pohádek G. Basileho. Pentameron aneb…

437 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Petiška Eduard - Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek

Petiška Eduard - Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 285
  • Rok vydání 2008

ilustrace Helena Zmatlíková, nakl. Knižní klub, 2008, vázaná, lamino, 285 stran, pěkný stav, drobně odřený jeden růžek na…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Zlatá husa

Zlatá husa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1996

Pohádky na motivy bratří Grimmů a Hanse Christiana Andersena. nakl. Fortuna, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 80 stran,…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Vyhnálková Anna - Všetečka a Všudybylka

Vyhnálková Anna - Všetečka a Všudybylka

  • Počet stran 132

vydalo Nakladatelské družstvo Máje, nedatováno, poloplátěná vazba, 132 stran, dobrý stav, kesky na hranách a růžcích odřené…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie